Diskusné fórum

Drobnosti ohľadom forestera

Autor Správy

Re: Drobnosti ohľadom forestera

Ano tak nejak...chyba bola v zblbnutej riadiacej jednotke ktora zrejme bola upravovana a tie otacky boli chybou remenice na kluke ktora mala niekolko ohnutych a zbrusenych zubovsmile

02.08.2012 23:20

Re: Drobnosti ohľadom forestera

zdravim, je problem dat na forestra iný dezén pneumatiky vpredu a vzadu?doteraz som používal vždy rovnaké gumy všade, ale mal som v nedelu šušáka a goodyear excellence medzitým zmenil dezén a pôvodné už asi nezoženiem. Asi sa pýtam blbosti, myslim že by to nemal byť problém, ale radšej sa spýtam pre istotu...smile

PS: ak sa náhodov niekto v okoli BA potrebuje zbaviť 2ks pneu goodyear excellence 215/60r16 99V z roku 2011, ne moc zjazdených, berem hneď smile

09.10.2012 20:46

Re: Drobnosti ohľadom forestera

Tak toto urcite nerob, ta visco spojka je citliva na taketo veci mas to aj v manuale v podstate je nutne zachovat obvod pneumatiky zato aj manuel kaze prehadzovat gumy spredu dozadu kazdych 15tkm smile takze predat a kupit 4 nove v konecnom dosledku to bude stat menej nez generalka prevodovky alebo zohnat rovnake dva priblizne rovnako zdrete

10.10.2012 05:45

Re: Drobnosti ohľadom forestera

ok...diky sokyno...

10.10.2012 09:07

Re: Drobnosti ohľadom forestera

caute!Mam problem z ktoreho som zufaly!Nejakym sposobom mi zateka pod vodicove nohy. V lete som kvoli tomu vyhadzal komplet interier, vyspravil hrdzavejuce miesta a lial hektolitre vody aby som zistil kade to tecie.Nic som nezistil,myslel som ze to tlak vody niekde precistil,vycistil som odtoky stresneho okna aj vsetko pod stieracmi a zdalo sa ze vsetko je super.Prestal som to sledovat ale teraz pred mesiacom som sahol pod kobercek a je komplet nasiaknuty vodou.Autom sa vela nejazdilo,odspodu to teda byt nemoze.Z celeho interieru je mokro jedine pod vodicovymi nohami inak ani kvapka.Rozobral som dneska lavy blatnik, teda snazil som ale strhol som dve sruby a jednu na ktorej vysi naraznik a drzi blatnik, tu uz nechcem skusat.Po odstraneni podbehu vidno hadicku ktorou ma voda tiect za koleso,z nej vsak vypadne len par kvapiek.Je priechodna,drotik mi vysiel v asi 5cm dlhej diere v priestore pod blatnikom medzi blinkrom a dverami.Ta jetam vyrezana od vyroby,nad nou je este jedna mensia.Cez tu velku mi tecie von vsetka voda ktora stecie do kanalika pod celnym sklom a steka po vnutre podbehu vselikam.Prava strana funguje normalne, voda vytecie hadickou za kolesom. Nemal to niekto rozobrate pripadne nejaky nakres tych oddtokov,fotky....Uz som fakt zufaly, netusim odkial sa tam ta voda berie.Popod volant nikde nevidim mokro, proste iba pod nohami a trochu aj pod pedalmismile nejaky napad?

15.11.2012 18:13

Re: Drobnosti ohľadom forestera

Ahoj nieje to nahodou kondenz z klimi? ci ti namiesto von netecie dnu

16.11.2012 08:23

Re: Drobnosti ohľadom forestera

ak je to tak, ako nájdem dôkaz? Kondenz sa tvorí aj v prípade ze sa klima za leto pouzila tak 3x a teraz vobec?

16.11.2012 09:50

Re: Drobnosti ohľadom forestera

Nieco sa tam tvorit bude aj bez klimi ale prepad je na spolujazdcovej strane, skor by som to typoval na zlu vymenu predneho skla.

16.11.2012 11:30

Re: Drobnosti ohľadom forestera

no po dnesku to vyzera naozaj na celne sklo...ale netusim preco nevidim odkial to tecie lebo ono to musi byt slusny objem vody ked je napity koberec...inak jedina moznost co mi este napada ci niekade cez kablovacku v stlpiku netecie no fakt nic nevidim...

16.11.2012 15:15

Re: Drobnosti ohľadom forestera

Ahojte, Chcem sa Vas opytat, ked mam zapnute svetla, vsetky ovladacie prvky su osvetlene este aj na volante, ale vsimol som si, ze tlacitka urcene na nastavenie zrkadiel nie. Ma to tak byt, alebo sa mi "vypalila" ziarovka? Jedna sa o Forester MY2012 Diky

18.11.2012 05:58
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101