Diskusné fórum

Problem s LPG

Autor Správy

Re: Problem s LPG

skus http://www.selling.sk/firma.htm tusim robia teleflex ale ci aj taky neviem zavolaj zato nic nedassmile

05.01.2015 10:02

@Dancul - vymazal som tvoje ostatne tri prispevky a tu novu temu, kedze sokyno ti odpovedal v tejto teme. Myslis, ze ma vyznam davat presne ten isty text do styroch roznych tem, ze ti viacej ludi poradi? Budes mat odpovede po roznych temach a budes mat v tom zmatok. Takze svoj problem ries v tejto teme, neboj, vidi ju rovnaky pocet ludi ako keby si to mal v styroch roznych temachsmile

05.01.2015 10:47

Neviete niekto kde by mi vedeli skontrolovať LPG značky Koltec? Je to dovoz z holandska a akosi nikde na to nemôžem nájsť servis. Prípadne viete mi poradiť čo s tým? Problém je že mám veľmi vysokú spotrebu na plyne cca 15l a keď stojím a mám prepnuté na plyn tak ho je dosť cítiť. Takže jazdím už len na benzín. Niečo som čítal že by mohla byť chyba v reduktore ale niesom si celkom istý. Máte dáke tipy? Ďakujem

05.03.2017 12:18

Reakcia na príspevok od používateľa Dancul:

05.01.2015 09:14

zdravím,

mám problem na mojom forestery na LPG (Teleflex). Zacal mi cukat na plyne, rosvietili sa mi obe kontrolny aj Check engine a aj tempomatova, auto nevládze trhá ho a cele trasie ide ako keby na 3 valce, ked prepnem na benzín tak ho prestane trhat aj triast a vykon sa zlepší, ale kontrolky stale svietia, na začiatku aj zhasinali ale v posledých par tisíc km ani nezhasnú.

už možem jazdiť iba na benzýn lebo na LPG to už začalo tak trhať že sa to nedá.

tankoval som plyn na roznych čerpačkach ale zmenu saom nezbadal. Bol som v servise a povedali mi že odišli vstreky. ale že oni to nevedia ani diagnostikovať lebo tento system teleflex montovany od výroby (auto je dovezene z nemecka ) nevedia ani odkodovat ( je zakodovany od vyroby ). tak som išiel do dalšieho servisu a povedali mi to isté. Na slovensku som nenašiel žiadny servis ktorý by to vedel opraviť chcú to len vymeniť za nové.

Neviete mi poradiť nejaky dobrý servis kde sa venuju teleflexu a vedia aj odkodovať a opravovať LPG teleflex? v papieroch je napísané Teleflex GFI.

Dík

ahoj je to uz nejaky piatok no chcem ta poprosit o info ako si dopadol a ci sa ti podarilo tvoj problem vyriesit mam presne taky isty problem tak ti budem vdacny za kazdu radu v tomto pripade ak sa ti to podarilo sprevadzkovat

04.11.2021 14:15

Ak je systém LPG starý velmi často bývajú problém vstrekovače, sú netesné. Tam treba začať

04.11.2021 21:27
Posledné príspevky
Re: Spinacia skrinka / spínačka 04.12.2021  anzo
Re: Subaru XV 2018 2.0i - výmena bŕzd 02.12.2021  michalescu
Re: VALNÉ ZHROMAŽDENIE OZ SSK (POKEC, VOĽBY...ako situácia dovolí) 01.12.2021  drabka
Re: Výmena ložísk na XV 25.11.2021  fotograf

Posledné články

• Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2021 na našich tátošoch

Autor: hybco
    Dátum: 30.12.2019

• História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

• História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky