Diskusné fórum

Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

Autor Správy

Re: Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

No zbohom!To sa tu zacina podobat na vacsinu internetovych diskusiismileJednak tu ktosi strasne prasi a este k tomu urazasmileVymazte ho!

18.10.2012 17:15

Re: Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

To foresterWRX: nerad sa montujem do zalezitosti inych ludi, ale priatelu uvedom si, ze nie si na diskusiach typu "topky", "cas.sk" a podobne, kde si chudaci nahanaju ego cez urazky a silne reci, pripadne snahu si dokazat kto ma "vacsi". Tu je naozaj kazdemu jedno co kto robi.. tento web vznikol snahou slusnych ludi vytvorit priestor pre normalnu, inteligentnu a priatelsku komunikaciu. Doteraz to tak bolo a verim, ze stale bude. Kazdemu je jasne, ze statisticky sa proste musi objavit exot, co potvrdi vynimku. Gratulujem smile v tomto mas primat.. P.s.: ak je niekto naozaj taky SEFKO ako o sebe tvrdis, tak si to nepotrebuje dokazovat takymto sposobom..

18.10.2012 21:11
555
avatar

Re: Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

My sa pozname uz vyse roku. Nazivo je normalny a naozaj pracuje na pozicii, ktoru uviedol. Iba niektore nazory tu prezentuje trosku uletene smile

18.10.2012 22:59

Re: Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

aka pozicia? ze je riaditel? vies kolko takych riaditelov ja poznam smile

o cloveku a jeho charaktere hovoria hlavne skutky a prejav, nie pozicia alebo titul - o dotycnom som si urobil svoj nazor podla jeho posledneho prispevku a len slusna vychova a respekt ku ostatnym clenom tohoto klubu mi zabranili zacat sa s nim tu natahovat za tie urazky na moju adresu

kazdopadne verim, ze bude mat take gule a pride aj na nejaky zraz osobne a povie mi do oci "debilko" ... to som zvedavy ci tiez bude taky hrdina a frajirek ako sa tu prezentuje ... "pan riaditel" smilesmilesmile

ale co ja vlastne o tom mozem vediet ... socialkar a krachujuci podnikatel smilesmile

19.10.2012 07:19
555
avatar

Re: Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

Hybco, toto nie je moj boj smile , ja by som sa urcite nenavazal do niekoho, kto ma dcersku spolocnost svetoveho vyrobcu hodiniek smile

19.10.2012 07:48

Re: Port&Polish hlavy valcov na SK!?!?

drahy erik<br> s velkym sklamanim som si precital tvoj posledny prispevok. vraj to nie je tvoj boj. tu nie je ziaden boj. sem prisiel niekto, kto prvy krat napisal nieco, co do nasich diskusii absolutne nepatri. a s prepacenim ti seriem na to, ci to je tvoj potencionalny zakaznik alebo nie.

nam vsetkym by malo zalezat na tom, aby sme v nasej komunite uznavali urcite pravidla. uz tu prebehlo niekolko tvrdych diskusii a NIKDY sme nepresiahli hranicu slusnosti.<br> opakujem este raz, je mi srdecne jedno, kto to je. a keby to bol aj clen OZ,ktory tu participuje uz niekolko rokov, budem postupovat rovnako. vdaka bohu, mame clenov/priaznivcov , ktori maju potencial sami rozoznat ,kde su hranice.<br> kolega foresterWRX je prvy ktory tento potencial bud nema,alebo mu len uslo. ocakavam od neho chlapske ospravedlnenie .

19.10.2012 08:25

Re: Port&amp;Polish hlavy valcov na SK!?!?

Ano, mate pravdu, trosku mi to uslo smile

Ospravedlnujem sa vsetkym koho sa to dotklo smile

Sme tu kvoli Subaru smile nakoniec a netreba nikoho urazat smile

Kazdopadne jedine o co mi islo je poukazat na to ze niektore veci su na slovensku nevysvetlitelne drahe podla mojho nazoru, hybco akurat vletel do mojho vylevu a som si jeho prispevok asi zle vylozil ako otvorenu provokaciu. Urcite to tak nemyslel...

Niekedy mam zlu naladu, ale ked ma blizsie spoznate tak si ma urcite oblubite smile

19.10.2012 08:51

Re: Port&amp;Polish hlavy valcov na SK!?!?

ok, to ospravedlnenie beriem smile

provokacia z mojej strany myslena urcite nebola, len si tresol koninu o tom odpise "prakticky zadarmo" atd. tak som si neodpustil stiplavu reakciu ... ked spoznas ty mna, tak zistis, ze pre zmenu taky som ja smile

a mas pravdu, sme tu kvoli subaru ... takze subaru ruleeez smile

19.10.2012 09:09
555
avatar

Re: Port&amp;Polish hlavy valcov na SK!?!?

Fajn, ze ste sa pomerili

Ovela radsej by som sa vratil k problematike upravy hlav a vplyvu zmeny prietoku na rezonancne preplnanie v atmosferickom rezime, turbulencie a dalsie faktory, ktore to prinasa spolu s nemoznostou jeho riadiacej jednotky nastavit kompenzaciu palivovej davky pre konkretny valec, co znamena, ze ak sa podari zohnat lambdameter, ktory ma frekvenciu zaznamenavania udajov na urovni 120Hz, tak pokryje realny otackovy rozsah a uvidi pulzy aj pri napr 7000rpm, stale musi nastavit davku podla najchudobnejsieho piestu, cim slusne eliminuje prinos vylestenych kanalikov.smile

Skratena verzia: Ak mas chytene sedla ventilov, daj si to spravit a kasli na tie dalsie upravy smile

19.10.2012 09:16

Re: Port&amp;Polish hlavy valcov na SK!?!?

Subaru smile

hahahhah Erik si zabil, dobre kaslem na to dam tie hlavy normalne servisovat a opravit len co treba.

by ma ale cisto teoreticky este zaujimalo ze keby niekto mal taku 5-osu CNC masinu, napriklad velka strojarska firma a dal by som im STi hlavy, ci by vedeli kopirovat tie ej207 porty do ej205 hlavy. nema ta 207micka inak vedene chladiace kanaliky?

pytam sa preto lebo robim pre dcersku spolocnost velkej strojarskej firmy (2500+zamestnancov), ktora ma vsetky mozne stroje a mozem tam dat napriklad nitridovat kluky, ventily alebo gears do prevodovky, vyrezat cele gearsety do prevodoviek podla predlohy, atd smile

19.10.2012 09:38
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3401
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101