Diskusné fórum

ESP v podani subaru.

Autor Správy
555
avatar

Re: ESP v podani subaru.

1 kluc, ak davas dole tie dva drziaky so silentami, ale neviem, ci by som chcel mat pocas jazdy takto uvolneny stabilizator :) Zadok ide vytiahnut aj s nasadenym vyfukom na GC8, ale nezelam to nikomu robit bez zdvihaku, s autom na kolesach, to si moze najskor natrenovat na tomto http://www.hrackyzdreva.sk/product/jezko-v-klietke-359/ smile

27.05.2010 23:11

Re: ESP v podani subaru.

ja som zadny stabilzator na legu daval nespotecne velkrat dole fpodstate aj predny ide, len tak na zemi bez zdvihaku .. poviem vam zlozit rubikovu kocku je uz premna otazka 1 ruky a 15 sekund smile peto ak zlozis moj stablizator na legu s 1 klucom hned ti prenechavam moje legacy smilesmile Jazdil som na aute aj bez predneho stabilizatoru a dokonca z pritvrdeným zadnym a tvrdymi kostami ako das a dotiahnutými ....A co som to mal pocitovat ? jaj uzviem menej nedotacivosti .. hmmmm musim tomu autu musím dohovorit smile

27.05.2010 23:47

Re: ESP v podani subaru.

Sakra preco nesitate pozornejsie pisem ze stabylizacnu tic demontujes jednym klucom to ze ticky(kosti) povolis len s dvoma je jasne sakra smile

28.05.2010 14:26

Re: ESP v podani subaru.

skutak , budeme citat pozornejsie,ked ty budes pisat zrozumitelnejsie smile

28.05.2010 14:31

Re: ESP v podani subaru.

555,

este som tak rozmyslal nad tymi difmi jak si pisal. Ono zo zamknutym zadkom bude tlacit cumak von zo zakruty tak stvorkolka ako aj zadokolka. Ktore sa casto oznacuju prave za silne pretacave. Ono tych aspektov pretacavosti/nedotacavosti je vela, a asi je potrebne to stale riesit ako celok, lebo potom sa mozme zamotavat, a kazdy moze mat pravdu. Kazdopadne myslim si, ze v impreze, sa okrem zmiernenia nedotacavosti, da dosiahnut aj pretacavy charakter auta.

mirko.

31.05.2010 09:50
555
avatar

Re: ESP v podani subaru.

Zadnokolka ma vyhodu v tom, ze grip na prednych kolach jej neovplyvnujes tak, ako u 4x4 a ked mas prebytok tociveho momentu na zadku, lahsie ju dostanes do pretacaveho smyku. Ako pises, podmienky dost ovplyvnuju, vacsinou asfalt nie je idealny a vlastne zamknuty zadok, ktory "sleduje asfalt" ta rozhodi, ako kamosovho spolocnika na 350Z, ked si dal lamelak na 2 cestny a potom na mokrom asfalte spravil 2x hodiny na dialnici, ked pridal. Nastastie bez kontaktu. Imprezu je mozne spravit pretacavou, to je bez diskusie. Ak sa pozeram na sposoby, ktorymi sa to da docielit, za najlepsi povazujem fabrikou vyvinuty DCCD s rozdelnim 35/65, pretoze si podla podmienok vies regulovat silu, ktora brani pretacaniu naprav. Za mokra s OFF na zimnych teraz fungujem asi ako stara S13, ked zapnem do prvej polohy, uz je to ok. Stabilaky, prifuknutie gum, pruziny atd su riesenia, ktore neurobia auto rychlejsim na kazdom porvrchu a za kazdeho pocasia. Ozaj zabudli sme spomenut to, co robi tusim Cusco, nahrada za medzinapravak, ktory urobi z auta zadny nahon.

31.05.2010 13:10

Re: ESP v podani subaru.

Ahojte Subaristi

Asi ste si vsimli, som tu novy, zvazaujem kupu noveho forestru 2.0D. Momentalne jazdim na a6ke avant. dost som toho postudoval, vcelku s-awd sa mi paci. S-AWD a quatro su asi jedine skutocne pernamentne 4kolky. Mate niekto skusenosti aj aj? Aky je tam rozdiel?

02.02.2012 22:55
H2B
avatar

Re: ESP v podani subaru.

Aj ja mam Forester 2.0D funglač kupeny v stredu a este na letnych pneu. VDC super vec v sobotu nasnežilo aj v Komarne a ja som sa vracal z navštevy už po snehu na letnych a skusyl som to bez VDC TAK TO JE ROZDIEL.Inač so zapnutym som mal pocit ako keby bolo sucho akurat na križov.som vydel že ostatny šmykaju a ja nič.Super pocit!!!smile

07.02.2012 21:35

Re: ESP v podani subaru.

Kupil si toho bieleho co mali v komarne? Pozeram ze na stranke ho uz nemaju... Inak aj ja som ho bol pozerat, aj som ho chcel, ale nepredal som este stale audinu. Inak sa mi velmi pacil smile Dufam ze sa nenahnevas, ale sedel som v tvojom aute smile

08.02.2012 11:01
H2B
avatar

Re: ESP v podani subaru.

lubino:Ta hej už je u mňa v garaži.A nehnevam sa sak dakedy sa aj zvezieš ,ale až po zabehu! smile

08.02.2012 19:47
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101