Diskusné fórum

Kupa subaru a otazky okolo toho

Autor Správy

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Nevrtam, ale uprimne ma to zaujima... Preco je preferencia na stresne okno? Zaujima ma realne vyuzitie. (sam mam cez pol strechy a okrem prevozu 4metrovych odpadovych rur som jakziv realny zmysel nenasiel:)

25.02.2016 21:13

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Michino: Legacy a Outback je totožné auto, takže rozdiel v priestore pre posádku či kufor by som nehladal. Hlavný rozdiel je podvozok a jeho svetlá výška

25.02.2016 22:02

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

@Michino: dovoz z Talianska by som nevidel ako problém. Naopak - "jazdenky" z Talianska sú podľa toho, čo som počul, pomerne žiadané - v zime sa tam moc nesolí, takže podvozok býva v lepšom stave ako DE/AT/CH a podobne.

26.02.2016 07:41

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Zdravím vospolok, nakoniec som si z Forestera alebo Outbacka vybral Levorga smile Dnes bola podpísaná zmluva, o 5-6 mesiacov sa budem voziť...

26.02.2016 12:39

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Pol roka vyroba?? Uuuufff.

26.02.2016 17:49

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Podla mna uz je vyrobeny. Skor cestuje taku dobu.nase xt sa objednalo v marci a dorazilo v septembri a to bolo uz posledne modre co bolo k dispozicii

26.02.2016 18:41

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Podla mna uz je vyrobeny. Skor cestuje taku dobu.nase xt sa objednalo v marci a dorazilo v septembri a to bolo uz posledne modre co bolo k dispozicii

26.02.2016 18:41

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

No tak bol som pozriet tie auta v pezinku. Velke sklamanie. Motor bol v pohode. krasne tahal tehotna zena v zadu pocitila dieta az na chrbte smile Ale na to ze je to dovoz z italia a za take peniaze (mal tam 2xdiesel,1x benzin Legacy, 2X forestra diesel, vsetko za tu istu sumu a vsetko okolo 110000-130000km) tak -na legu jednom aj druhom, na pravom spetaku nalepena cierna izolacka alebo chybala uplne cierna krytka, interier -palubovka doskriabana ako keby sa vozili dlhe predmety. Na dverach (upozornujem vsetkych) bolo v strede pod oknom zvlastne zrolovane calunenie, na strane spolujazdca aj dierka. Na otazku z coho to asi je?? Odpoved: trpeli tym aj passaty a malo by to byt od lakta ked sa vyklada. Ale na strane spolujazdca?a vzadu ?? smile na prednej kapote jemne chytena hrzda cca 1x0,5cm. prestne na oboch stranach ako keby clovek privrel dlhu tyc. Na otazku- odpoved: aha to ked som kupoval som si ani nevsimol. Interier kompletne osuchany, vsetko hlinikove zosuchane az do cierna aj strana vodica aj spolujazdca (nechapal som,pocas jazdy mi spomenula zena ze vzadu nieco hrkotalo ale iba obcas, mozno roletka mozno nieco ine. A zevraj pri pridani dost hucalo vzadu. Vozila sa predtym v Toyota Avensis Combi r.v.2014. Budem hladat dalej. Hladam auto do 15000€. To je strop. Mozno nakoniec nekupim subaru smile ale fiat freemont alebo insigniu alebo avensis... uz mam toho plnu hlavu. a uz mi smile A stresne okno na leto, aby nemusela bezat klima a aby neboli otvorene bocne okna kvoli (v lete 20 mesacnemu a 1 mesacnemu dietatu) Predsa len to stresne okno dobre vetra bez extra fukania. Samozrejme pri rozumnej rychlosti.

28.02.2016 20:00

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Zdravim Vás, neviete náhodou o nejakom Outbacku 3,0 H6 od 2006 po facelifte na predaj? Mám na mysli dobrý kus a nie taký, kde bol už menený motor, prevodovka...

12.04.2016 08:04

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

drady nestresuj, o žiadnych hromadných výmenách motorov či prevodoviek som u H6 nepočul a ani nečítal, to nie sú kachle od Subaru zo začiatku výroby, ktorých je po internete mraky s rozbitým motorom

12.04.2016 14:48
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101