Diskusné fórum

Kupa subaru a otazky okolo toho

Autor Správy

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Martas, urcite sa nebavime o benzinovom motore, ale o "chrochtaku"? Forestre sa skutocne dodavaju s rozdielnymi benzinovymi motorizaciami. To diesel je len jeden.

28.02.2010 20:56

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

smile Diky chlapi. Pravdu povediac neviem sa este rozhodnut do ktoreho modelu ist pretoze to musi pozriet v reali aj manzelka pretoze som bol v salone len s kamosom takze zaverecny verdikt padne az po spolecnej navsteve. Ale tak na 90% to bude subaru len ten model doriesit. Trocha ma sokovala ta 5-stupnova prevodovka v legacy a outbacku ale vraj je to pohoda a doladene presne ako treba. Mate s tym niekto skusenosti ako to pracuje a ci tam ta 6-tka nechyba? Ale verim ze nie. Ono asi mam tzv. "syndrom chalupara" ze cim vacsi kufor tym lepsie smile ale co uz. Ale kedze tam bude stresny nosic tak lyze a biky maju svoje miesto a batozina sa do kufra urcite zmesti. Takze diky este raz za prispevky a podporu ked sa definitivne rozhodne pre subaru a dojde ku kupe tak sem pridam nejake fotecky a nezabudnem zdravit na ceste ked niekoho na subaru stretnem ved mozno to bude niekto z vas smile .

28.02.2010 20:56

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Winco nie ide o "chrochtak" smile Znami mi tvrdil ze nieco take nasiel na nete a tvrdo si za tym stal tak ma trocha sokoval kedze ja som si bol isty ze diesel je len jeden tak som si to hned aj overil. smile

28.02.2010 20:59

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Winco, Martas: Subaru robi len jeden diesel a to 2.0 co je ale pravda, tak to, ze je rozne nastaveny do Forestrov a inak do Legacy a Outback. Rozdiel je ale minimalny. Porovnajte si katalogy na Subaru

28.02.2010 23:58

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

to kozmeticke znizenie kW vykonu u festera by malo byt kvoli zlepseniu priebehu krutiaceho momentu (teda aspon sa mi zda). motor je uplne ten isty, jediny rozdiel je len v mape RJ . konieckoncov , ECUTEK tusim uz ma nove mapy na zvysenie vykonu , takze sa bude dat odladit v uplnej pohode smile

01.03.2010 08:32

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Brano je to tak ako pises,Fester ma inu prevodovku ako Reza a k nej patricne vyladeny motor.Zelezo je zhodne. Ale nieje problem z toho dostat 140kW/400Nm. http://www.protovision.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=44 http://www.ecutek.com/products/proecu/flashcan/subaru_diesel/ smilesmile

01.03.2010 12:39

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

DonCarnage,Brano: to s tym dieselovym motorom mam uz jasno, to ze u forestera je trocha upraveny mi tiez neuslo len ma ten kamos trocha zaskocil toť vsio smile Inac vie mi niekto povedat ako je natom ta 5-stupnova prevodovka v legacy a outbacku co som sa pytal? Diky smile

01.03.2010 16:32

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Martas: clen klubu s menom JuroKma dehtoveho Outbacka s 5-stupnovym manualom. Ma s nim uz nieco najazdene so super spotrebou, tak sa ho skus spytat interkou na skusenosti. Urcite sa s tebou podeli o skusenosti. Pokial som ja skusal ten 5-st. manual, bolo to len kratko, ale nemal som pocit, ze by mi nieco chybalo..

01.03.2010 20:00

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

DonCarnage: Dakujem urcite vyskusam.

01.03.2010 20:06

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Zdravim vas. Nerobim skoro nic ine len citam SK.cz a teda ludia niesu az tak pozitivny ohladom tej ceny ND na subaru ako tu tak som teda riadne vedla. Vraj to treba hned po kupe poistit na vsetko mozne a potom je clovek v pohode. smile Tiez by ma zaujimalo ako je to so servisom subaru na slovensku a hlavne na vychode pretoze byvam v okoli Presova. Verim tomu ze na zapade je servisov ovela viac ako na vychode. Neviete ako to je? Dakujem za postrehy.

07.03.2010 10:57
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101