Diskusné fórum

Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Mihi83:

18.03.2020 08:23

V tej cene môžeš mať vlastne hocijaké auto. Aj BMW, aj Mercedes, Aj Volvo, aj Škoda. Nekonkretizujem typ, len vymenúvam značky. Otázne je, v akom stave by tie autá boli. Takže to je ťažko, že či by v tej cene bolo niečo iné. Vždy je niečo iné. Musíš sa rozhodnúť Ty. Ak chceš benzín, kombi a štvorkolku - máš na výber vcelku dosť možností. Ak chceš benzín, vyvýšené kombi a štvorkolku - výber sa už zúžil. Ak chceš benzín, kombi, štvorkolku a Subaru - výber sa Ti veeľmi rýchlo zúžil na dve autá. Ak chceš benzín, kombi, štvorkolku, Subaru, ale Outback je už mimo rozpočet - tak máš výber úplne jasný. Pozri, ak to do Trenčína nemáš úplne ďaleko, zavolaj a dohodni si skúšobnú jazdu. Verím, že sa s nimi bude dať dohodnúť. (Samozrejme, až keď táto celková situácia pominie)

No presne ako hovoríš ako podmienka neni 4x4 ale keď ja tak super pri zlých poveternostných podmienkach, už som bol v Trenčíne aj som mal skúšobnú jazdu aj iba tak po rovine ale bola celkom v pohode podvozok jasné že prekvapil 😊👌 farba super interiér super drobne škrabance to malo ale to sa dá. V podstate som si chcel byt istý či som dobre vybral 😃😊

18.03.2020 08:47

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Alexoutback:

18.03.2020 08:47

No presne ako hovoríš ako podmienka neni 4x4 ale keď ja tak super pri zlých poveternostných podmienkach, už som bol v Trenčíne aj som mal skúšobnú jazdu aj iba tak po rovine ale bola celkom v pohode podvozok jasné že prekvapil 😊👌 farba super interiér super drobne škrabance to malo ale to sa dá. V podstate som si chcel byt istý či som dobre vybral 😃😊

No nie že sa potom budeš na mňa vyhovárať a na mňa zvaľovať prípadnú nespokojnosť smile Jazdné vlastnosti sú ozaj dobré. To auto sa minimálne nakláňa. Škoda, že si na skúšobnej jazde nešiel niekde na okresku so zákrutami smile

18.03.2020 09:24

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Mihi83:

17.03.2020 20:02

To už ozaj Ty si musíš ozrejmiť, čo je pre Teba podstatná vec, čo si ochotný tolerovať, čo už nie. Jasné, nestojí to auto málo. Spoľahlivosť....Mám za to, že Japonci sú pedantní a dajú si na tom záležať. Budem držať palce, že chytíš dobrý kus, nech už bude auto akékoľvek. Ak bude Levorg, pribudne v Košiciach ďalší kus? ;) smile

Neviem ci sa už uskutočnila kúpa ale len tak krátko k debate, auto ma za sebou 4 zimy 4 leta, spotreba priemer 8,5L (105 tis km dialnica/mesto, pri 135 na diaľnici 8-8.5L). Spotreba je pri pohodovej jazde, auto ovládam zväčša len na volante, pri tazsej nohe na plyne 10L priemer bez problémov skáče. Za necelých 5 rokov som 2x menil reprak, okrem toho žiadna porucha, ani náznak.... Doplnenie - vidim že sa už uskutočnila kúpa, tak veľa šťastných km 🍻

12.04.2020 09:03

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Alex63:

12.04.2020 09:03

Neviem ci sa už uskutočnila kúpa ale len tak krátko k debate, auto ma za sebou 4 zimy 4 leta, spotreba priemer 8,5L (105 tis km dialnica/mesto, pri 135 na diaľnici 8-8.5L). Spotreba je pri pohodovej jazde, auto ovládam zväčša len na volante, pri tazsej nohe na plyne 10L priemer bez problémov skáče. Za necelých 5 rokov som 2x menil reprak, okrem toho žiadna porucha, ani náznak.... Doplnenie - vidim že sa už uskutočnila kúpa, tak veľa šťastných km 🍻

Ešťe žial nie skomplikovala to momentálna situácia a aj finančná neni istá, ešťe aj tak váham čo sa týka motora aby to nebolo horšie ako mámsmile

19.04.2020 15:55

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Mihi83:

18.03.2020 08:23

V tej cene môžeš mať vlastne hocijaké auto. Aj BMW, aj Mercedes, Aj Volvo, aj Škoda. Nekonkretizujem typ, len vymenúvam značky. Otázne je, v akom stave by tie autá boli. Takže to je ťažko, že či by v tej cene bolo niečo iné. Vždy je niečo iné. Musíš sa rozhodnúť Ty. Ak chceš benzín, kombi a štvorkolku - máš na výber vcelku dosť možností. Ak chceš benzín, vyvýšené kombi a štvorkolku - výber sa už zúžil. Ak chceš benzín, kombi, štvorkolku a Subaru - výber sa Ti veeľmi rýchlo zúžil na dve autá. Ak chceš benzín, kombi, štvorkolku, Subaru, ale Outback je už mimo rozpočet - tak máš výber úplne jasný. Pozri, ak to do Trenčína nemáš úplne ďaleko, zavolaj a dohodni si skúšobnú jazdu. Verím, že sa s nimi bude dať dohodnúť. (Samozrejme, až keď táto celková situácia pominie)

Caute chalani, tiež pozerám po Subaru Levorg. Osobne vnímam Subaru dlhodobo za konštrukčne pevne a spoľahlivé vozidlo- budem rad keď mi to potvrdíte, kto ich už vlastni alebo vlastnil. Je ten ročník 2016 v pohode ? Konkrétne napríklad toto biele https://www.autovia.sk/osobne-auto/subaru-levorg-1-6-cvt-gt/21055049/ Vedia mi v Subaru na základe vin overit kilometre? Ďakujem za vaše rady a čas

08.08.2020 16:47

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Nejaká nízka cena na tak nízky nájazd.

10.08.2020 07:31

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Martin007:

08.08.2020 16:47

Caute chalani, tiež pozerám po Subaru Levorg. Osobne vnímam Subaru dlhodobo za konštrukčne pevne a spoľahlivé vozidlo- budem rad keď mi to potvrdíte, kto ich už vlastni alebo vlastnil. Je ten ročník 2016 v pohode ? Konkrétne napríklad toto biele https://www.autovia.sk/osobne-auto/subaru-levorg-1-6-cvt-gt/21055049/ Vedia mi v Subaru na základe vin overit kilometre? Ďakujem za vaše rady a čas

V piatok som bol zo svojim Levorgom(2016) na servis u Ing. Janigu v JRT, pod prístreškom bol zaparkovaný biely Levorg zo ZA EČ... smile žeby bolo v ZA okrese viac bielych Levorgov, opýtal by som sa Tamsmile

asi najčastejšie problémy baterky ... mne menili v záruke a to ŠS vypínam(len mi deti občas nechali stropné svetlo svietiť a po necelých dvoch rokoch odišla) a sporadicky zadné tlmiče, ak je do troch rokov dalo sa reklamovať, v 2017 upravovali soft riadiacej jednotky v rámci bežného servisu, inak neboli na 2016 žiadne zvolávačky.... treba pravidelne čistiť kontakty k el. parkovacej brzde pri brzdiči, inak to zanesie...

25.08.2020 11:42

Re: Subaru Levorg - otazky a rady pred kupou

pozeral som ešte foto k inzerátu a zdá sa mi že tam za čelným sklom vidieť kamery EyeSight, na foto z prístrojovým panelom svietia dole kontrolky asist. sledovania jazdných pruhov a vypnutý EyeSight? to mali až auta, ktoré pre SK v Mikone objednávali apríl máj 2016... Na foto v inzeráte sú iné disky ako ZA Levorg, čo stál v JRT, ten mal štandardné 18", a nemal EyeSight...

je tam VIN: JF1VM4L55HG011053, zavolaj, alebo napíš do MIKONY - subaru.servis@mikona.sk, 0903208102, Martin Červenka, servisný technik na Vajnorskej....

ma 2 dni po STK a emisnej smile

25.08.2020 12:13
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100