Diskusné fórum

Ostatné

Autor Správy

Re: Ostatné

Na štědrý den ženská nadává manželovi:

"Od rána furt niečo žereš, večer uvidíš tak piču a nie zlaté prasa "!

Manžel se zasmeje a hovorí: "Nie-nie, ja nemusím, ja už ju vidím..." smile

20.12.2012 08:31

Re: Ostatné

Fico pride na navstevu do skolky.

  • Kto z vas mi vie povedat priklad na TRAGEDIU?

Prihlasi sa prvy:

  • Keby sa moj kamarat hral na ceste a zrazilo by ho auto, to by bola tragedia

Fico na to:

  • Nie, nie, toto volame NEHODA. Niekto iny?

Prihlasi sa druhy:

  • Keby siel autobus plny deti, havaroval by a vsetky deti by zomreli, to by bola tragedia

Fico znova:

  • Zial, to by bola VELKA STRATA

Nikto dlho nic...

Nikto z vas mi nevie povedat priklad na TRAGEDIU?

Nesmelo sa prihlasi treti:

  • Keby ste Vy, pan Fico, leteli lietadlom a to by vybuchlo, to by bola tragedia

Fico sa usmeje:

  • VYBORNE! A vies mi povedat aj preco?

Skolkar na to.

  • Lebo by to nebola nehoda a rozhodne ani ziadna velka strata
21.01.2013 20:42

Re: Ostatné

Recept na chutnú poľskú bábovku Do 50dkg polohrubej mletej omietky pridáme 1dkg vysoko penivého pracieho prášku. Žĺtky z 3 skazených vajec vyšľaháme s 5g technického sacharínu. Pridáme 1dl motorového oleja, 1dl polotučnej olejovej emulzie a kocku rozpusteného mydla na psov. Všetko dobre zmiešame a vypracujeme cesto. Zo snehového hasiaceho prístroja vyšľaháme sneh a so štipkou posypovej soli ho zapracujeme do cesta. Cesto rozdelíme na dve polovice a do jednej vmiešame poľské BIO kakako s 0% obsahom kakaa. Aby vznikol mramorový efekt, lejeme obe cestá do formy, ktorú si predtým vymastíme jelením lojom a vysypeme mäsokostnou múčkou. Behom pečenia špajdlou prepichujeme bublinky na povrchu, aby mohol rakovinotvorný plyn z bábovky voľne unikať. Pečieme približne hodinu, kým kôrka nezmodrá. Po vyklopení z formy ozdobíme polevou z hnedého Primalexu, posypeme praženými polystyrénovými guličkami a pocukrujeme sadrou. Dobrú chuť !

30.01.2013 08:57

Re: Ostatné

nie je celkom vtip, ale pobavil som sa dost tu

05.02.2013 20:03

Re: Ostatné

Prečo keď vaša žena alebo priateľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí váš penis a nepovie "dobrá práca"

07.02.2013 09:18

Re: Ostatné

12.02.2013 12:39

Re: Ostatné

Malý Jožko je na kúpalisku so svojím otcom. Zrazu sa na vlhkých dlaždiciach pošmykne, stratí rovnováhu, ale v poslednej chvíli sa chytí otcovho pipíka. Otec mu milo hovorí: "No vidíš! Keby si tu bol s mamkou, tak si rozbiješ hlavu..."

13.02.2013 09:18

Re: Ostatné

Prvá zmienka o internete pochádza z Evanjelia podľa Jána (21,6) kde Ježiš hovorí: "Spustite sieť!" smile

13.02.2013 19:15

Re: Ostatné

Pracovný pohovor: - Aká je vaša najslabšia stránka??? - Úprimnosť. - Nemyslím si, že úprimnosť je slabá stránka. - Ale ja mám v pi*i, čo si vy myslite.

01.03.2013 11:02

Re: Ostatné

Vnúčik píše starým rodičom list: “Ahojte dedko a babka, v škole nám vraveli, že sa nemá klamať a mali by sme sa ku všetkým svojim klamstvám priznať, tak vám píšem. Cez prázdniny som potajomky otvoril jeden z tých veľkých pohárov so slivkovým lekvárom a skoro celý som ho zjedol, aby ste nato neprišli, tak som doňho nasral a vrátil ho do police.” Nato dedko babke vlepí facku a vraví: “Ja som ti vravel, že je to hovno a ty stále iba scukornatel, scukornatel.”

04.04.2013 21:28
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101