Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa Chiwass:

04.09.2018 16:15

Tak sa mi to podarilo vybrat. Ten displej je KO. Nevies kre by som zohnal druhy? Na nete som nasiel iba jeden pouzivany

fu to ti neporadim.. Ja som pozeral na ebay, ale veru moc som ich tam nenasiel, aj na polskom allegro bieda... Ale nejaky chlap z Cadce rozpredava subara.. Mozno by mohol mat... alebo skus subatech.cz Inak ak stary budes vyhadzovat tak by som ho mozno na diely zobral ;)

04.09.2018 16:41

Caute subaritky a subaristi smile Potrebujem poradit ohladom Legacy, nasiel som si jedno vo Svajciarsku, je mierne oskrete na prednom narazniku a dvere ma prervalene, ale nic dramaticke. Jeho dizajn sa mi neskutocne paci a kedze zijem v horskej oblasti, kde mame momentalne 3 metre snehu a moja stara octavka pomaly ale isto dodychava, chcel by som toto: Text odkazu sem...

Ide mi skor o to co ma caka, Servis, rozvody a pod hned ako to kupim. Ma to skoro 100 000 km, co je na ten rocnik nic, ale zrejme preto to predava, lebo tam treba velky servis robit. Takze otazka, co ma caka a kolko to bude stat . Dakujem za odpovedesmile

11.01.2019 10:43

Reakcia na príspevok od používateľa levaptrebo:

11.01.2019 10:43

Caute subaritky a subaristi smile Potrebujem poradit ohladom Legacy, nasiel som si jedno vo Svajciarsku, je mierne oskrete na prednom narazniku a dvere ma prervalene, ale nic dramaticke. Jeho dizajn sa mi neskutocne paci a kedze zijem v horskej oblasti, kde mame momentalne 3 metre snehu a moja stara octavka pomaly ale isto dodychava, chcel by som toto: Text odkazu sem...

Ide mi skor o to co ma caka, Servis, rozvody a pod hned ako to kupim. Ma to skoro 100 000 km, co je na ten rocnik nic, ale zrejme preto to predava, lebo tam treba velky servis robit. Takze otazka, co ma caka a kolko to bude stat . Dakujem za odpovedesmile

Mna by zaujimalo preco chces kupit Legacy, ked uvadzas kolko snehu tam mavate a neuvazujes nad Outbackom alebo Forestrom koli svetlej vyske auta a teda aj lepsiemu prejazdu. Načo kupit bruchoplaza????

18.01.2019 23:21

Reakcia na príspevok od používateľa jbizik:

18.01.2019 23:21

Mna by zaujimalo preco chces kupit Legacy, ked uvadzas kolko snehu tam mavate a neuvazujes nad Outbackom alebo Forestrom koli svetlej vyske auta a teda aj lepsiemu prejazdu. Načo kupit bruchoplaza????

Pretože som v Rakúsku a tu sú cesty odhrabane, nasolene a aj keď nestíhajú cestári, nikdy tu nebolo viac ako 15 cm snehu na ceste. Na druhej strane chcem na tom aute cestovať aj na Slovensko, čo činí skoro 1000km. A v neposlednom rade sa mi páči design smile

18.01.2019 23:51

Reakcia na príspevok od používateľa levaptrebo:

18.01.2019 23:51

Pretože som v Rakúsku a tu sú cesty odhrabane, nasolene a aj keď nestíhajú cestári, nikdy tu nebolo viac ako 15 cm snehu na ceste. Na druhej strane chcem na tom aute cestovať aj na Slovensko, čo činí skoro 1000km. A v neposlednom rade sa mi páči design smile

Pri zaplatení DPH a nedajbože aj CLA sa dostávaš na čiastky pri ktorých to nemá význam, zo Švajcu sa oplatí nosiť len autá s vysokým výkonom ktoré tu majú neskutočné cestné poplatky (čo tlačí ich ceny dole)

Radšej si auto kúp v Eu

Základný servis okolo 500e / full servis okolo 3000e

19.01.2019 17:21
Online sú
gtturbo 07:26
Posledné príspevky
Re: Aut. prevodovka 22.03.2019  Otík2.5
Re: Odhad ceny auta 20.03.2019  Poky
Re: Aut. prevodovka 17.03.2019  Brankooo1988
Re: Aut. prevodovka 17.03.2019  Otík2.5

Posledné články

• História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia