Diskusné fórum

chipovanie diesel 2.0

Autor Správy
555
avatar

Re: chipovanie diesel 2.0

Nazvi ma ako chces, ale TUV, ADAC a pod veciam silne nedoverujem, ak ide o objektivnost DE vyrobkov. Pripomina mi to zasle casy, kedy Polak dokazal svojim preslovom z jasnej a potupnej prehry spravit uspesnu.

21.01.2011 09:33

Re: chipovanie diesel 2.0

s istej casti s tebou suhlasim. je pravda,ze TUV a ADAC je z casti "povetrna divka" nasluhujuca gigantom z nemecka. ale. pre objektivitu treba povedat, ze tym padom by subaru nemohlo byt na vrcholnej priecke pred 2-3 rokmi.

takze dajme tomu,ze su neobjektivny. ok. hovorme o prepade v neobjektivnom rebricku z neobjektivneho 2 miesta (mam taky pocit) na neobjektivne 69 miesto. ja to stale nazyvam pad...

21.01.2011 10:31
555
avatar

Re: chipovanie diesel 2.0

Je to pad smerom dole.

Este tu je moznost, ze sa dobudovala vacsia siet servisov na Suba a cakacie doby klesli a stupla ich chopnost vybavit x reklamacii rocne smile

21.01.2011 11:22

Re: chipovanie diesel 2.0

ja si skorej myslim, ze toto ma na svedomi novy kachliak, a zase kedze je to novinka este nepremakana, tak ten prepad nie je nic vynimocne, aj ked je hrozne velky zase

ale sak vsetci vedia ake su problemy so spojkou a myslim, ze aj ked to nezasiahlo vsetkych, tak je to obrovske cislo poruch navyse v porovnani s predoslymi rokmi

holt, dan za to, ze subo chce byt lacnejsie a dostupnejsie vacsim masam smilesmilesmile

21.01.2011 12:19

Re: chipovanie diesel 2.0

Kdesi na ceskom fore som cital nazor,s ktorym som sa hned stotoznil:Kedysi Subaru bola znacka skor v uzadi,co sa tyka predajnych cisel.Kupovali si ju z velkej casti fajnsmekri,ktori sa o auta aj nalezite starali.S prichodom dehtu sa to vsak skomercnelo a auta si uz zacali kupovat"bezni"spotrebitelia,ktori sa uz az tak nestaraju...TUV neodhaluje nic ohladom motora,spojky,vyfuky...ved vieme.To ten vysledok neovplyvnilo!Takze teraz to bude oscilovat niekde...blizsie neurcitelne...

21.01.2011 12:43

Re: chipovanie diesel 2.0

Je to tak nejak, ale v prvom rade by si to mali uvedomit servisy. V tom reporte je v prvej 20-cine 6 Toyot. Tie auta nie su zazracne. Filozofia Toyoty spociva v tom, ze o spolahlivost sa stara servis a pekne ne pozadi tak ze zakaznik ani netusi (odskusane na vlastnej kozi). <br> Prenesene do nasho problemu by som ocakaval, ze pridem na garancku napr. aj do Mikony smile, naleju mi 5.5 L oleja a zarataju 5.5 smile , ze za liter vypytaju 15 eur a nie 28 smilesmile a ze vymenia spojku aj s dvojhmotakom tak ze o tom ani nebudem tusit, len aby v hanbe neostali. smile

Ooo, ake scifi sa mi zadarilo smile

21.01.2011 13:09

Re: chipovanie diesel 2.0

To Miho - Tebe,ako stalemu zakaznikovi by mali este zaplatit 14 dnovy letecky zajazd pre dve osoby,samozrejme all inclusive,na Mauricius s tematickym vyletom do Krugerovho narodneho parku v JAR na plovacku antilopy Kudu,k tomu vsetkemu by prisluchal kupon na celorocne tankovanie zadarmo a ako ceresnicka 4 dni v dolomitoch. <br> To by bolo scifi:smilesmilesmilesmile

21.01.2011 13:42

Re: chipovanie diesel 2.0

Len netreba zabudat na to, co vlastne TUV samo o sebe je. Je to obdoba STK ako na slovensku. Takze bolo by skor na mieste, ak by sa tento test ci porovnanie volalo rebricek spotrebneho materialu. Nakolko mozu hodnotit stav brzd, tesnost prevodovky a motora, stav vyfuku... To ci mi na passate alebo forestri, alebo 911tke klakne na 53tom kilometri dialnice D1 motor,spojka,prevodovka, tento test jaksik nezohladnuje.

22.01.2011 09:51

Re: chipovanie diesel 2.0

Som myslel ze v tejto teme sa dozviem nieco o chipovani. Ze tu budu skusenosti jednotlivych majitelov chipnutych aut. Ze tu budu nejake vykonostne grafy a podobne. Ale ako vidim riesia sa tu uplne ine veci ako je nazov temy. No co uz.

14.03.2011 21:08

Re: chipovanie diesel 2.0

odur, treba vydrzat kym nam dehty trochu zostarnu, potom sa s nimi zacnu diat veci smilesmile

14.03.2011 22:09
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101