Diskusné fórum

3. Letný klubový zraz

Autor Správy

Re: 3. Letný klubový zraz

Jestli mi ten víkend nepřekazí něco neočekávaného, přijel bych se aspoň podívat. Liptov trochu znám, občas jezdím na Liptovsku Maru a horské hřebeny přes Baníkov, Ostrý Roháč, Baranec, ... atd., atd., jsem prošel mnohokrát.

Pěknější a atraktivnější místo, co se týká přírodních krás, jste si vybrat nemohli. Bezvadná volba. Už jsem si zapsal datum do kalendáře.

13.05.2011 23:06

Re: 3. Letný klubový zraz

No tak na toto sme u nás na Liptove čakali , tak minulý zraz sme neboli pre prácu ale tento zraz prídeme , tešíme sa , hlavne na tie naše Subarká , to už aby som zháňal riadne gumy na ten moj cestný traktor forester

22.06.2011 13:40

Re: 3. Letný klubový zraz

Čas letí zraz sa blíži a ja sa pýtam,treba s niečim pomôcť priložiť ruku k dielu ?

Hlavne v čase priprav akcie.O koľkej treba sa dostaviť nech to neťahajú dvaja alebo bože chráň jeden.

Čakám na odpoveď.

05.07.2011 14:05

Re: 3. Letný klubový zraz

AKO rodeni liptovcan sa hlasim k pomoci ..s cim môzem pomôct

05.07.2011 21:20

Re: 3. Letný klubový zraz

Čaute šeci, v prvom rade a prva pomoc od všetkých, ktorý na zraz idú a budú ubytovaný v Mieri, je potrebné si ubytko rezervovat, aby sme boli všetci ubytovany, aby hotel vedel co najskôr s akym počtom ludí má rátať. K piatku boli rezervované iba 3 izby. Takže šup šup.

Ostatné veci k zrazu ako časový a prietorový harmonogram ako aj program čoskoro zverejníme. Tak isto oslovíme miestných chalanov, dobrovoľníkov, určite pomôžu.

Ivan smile

06.07.2011 07:10

Re: 3. Letný klubový zraz

Ak budete potrebovat cosi zo sortimentu farby, laky, znackovacie a ine spreje, naradie a pod., daj vediet, dodam co budem moct.smile

06.07.2011 09:17

Re: 3. Letný klubový zraz

to bcrj, s tými sprejmi sme uz spolu hovorili, treba kludne striekať na cestu, logá, šípky, všetko, nech každý trafí. Pripravíme aj tabuľky, vycapíme ich smerom k hotelu aj smerom k letisku, aby trafili vsetci.

Dôležité: rezervujte si vsetci ubytko!!!

K piatku minuleho týždňa bolo rezervovaných len 7 izieb. Z toho 2 mam ja smile a ľudí na zraz prihlasených jak hadov. No dobre, tak trochu pomenej. Ale snáď bude a prekonáme blavácky rekord v účasti. Nevidím tam v zozname registrovaných veľa známych mien, hlavne východ chýba.

No a ešte taky detail, Harmonogram zrazu je doplnený do zrazu. Klikajte, študujte, a hlavne sa registrujte a rezervujte si ubytko.

01.08.2011 14:08

Re: 3. Letný klubový zraz

Spreje mam pripravene. Zial reflexny, ktory by v noci svietil, neexistuje. Vyberiem taky najvyraznesi. Chcem sa len opytat, kde a komu to mozem dorucit. Donesiem to priamo tam? Mozem prist pripadne trocha skor ak bude treba.

01.08.2011 15:51

Re: 3. Letný klubový zraz

Dal som v nasej reklamke urobit sablony s logom, takze aj nastrek na asfalt, prip. inde, bude vyzerat k svetu. Logo klubu je na sablonu pomerne komplikovane, preto bude Subarusmile

02.08.2011 08:19

Re: 3. Letný klubový zraz

Výborne, to moze ostat aj na ostatne nase akcie a v tombole vylosujeme stastlivca, ktory sa o to bude starat smile

Inac kludne mozes samostatne tieto veci a šípky nastriekať, cestu poznáš. Od piatka sa uz budeme dávať dokopy a hotel nas ocakáva.

smile

02.08.2011 08:47
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101