Diskusné fórum

3. Letný klubový zraz

Autor Správy

Re: 3. Letný klubový zraz

Skoda že je to tak na krátko , tolko terénov by sa dalo poukazovaťv v LM a okolie LM a pochodiť legal aj nelegál kde ja chodím šprintovať s tým mojím nervákom ,ale je to super pocit ked vy idete a drahé džípy stoja daleko daleko za vami .Nuž niekedy to hadam výde každopádne sa tešim s rodinou a deťmi a zatil nám nič nestojí v ceste aby sme neprišli.smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

18.08.2011 14:12

Re: 3. Letný klubový zraz

Tak a je to von: jeden nemenovaný automobilovy novinar to zverejnil v diskusii na nemenovanej internetovej stránke:

_natacanie auto.sme.LIVE bude sucastou subaru zrazu. Teda subaraci pridu ako divaci a potom tam budu mat nejaku aktivitu tak sme sa tak nejak casovo snazili zladit...a aj preto aby stihli v sobotu chlapi nieco doma uobit smile povysavat...a potom dostali priepustku... _rch

smilesmile

22.08.2011 08:05

Re: 3. Letný klubový zraz

Caute vsetci vospolok,

tak to vyzera, kurnik sopa, ze to casovo nezvladnem prist, uvidim, mozno by som prisiel v piatok a v sobotu rano by som odisiel, aspon by sme dali par panacikov a piveciek, pripadne aj neake to cigarkosmilesmilesmilesmilesmile

22.08.2011 15:24

Re: 3. Letný klubový zraz

Vazeni priatelia

ako vzdy tesne pred zrazom , mnozia sa nam poplasne spravy (preklad pre ITckarov - takzvany HOAX) a aviza o neucasti nemenovanych clenov na nasom (iste fantastickom) letnom zraze.

k tomu chcem dodat len jedno. uz som si nachystal aj obriu cervenu ceruzku (darcek od Stana alias Jacka Sparrow-a) na zapisovanie absencii! je pravda, ze sa s nou pisat moc neda ,ale strcit ju do zadku by nemal byt problem smile

dakujem za pozornost

PS:samozrejme ze Spac si robi len srandu a pride na zraz ako prvy a odide ako posledny (ako vzdy - na rozdiel odo mna, kde zasadne pridem ako posledny a odchadzam ako prvy uz o 2:47 nedelu rano smile )

22.08.2011 15:38

Re: 3. Letný klubový zraz

Ja som si kôli tomu posunul oberačky a som pripravený pri vhodnej konštalácii hviezd sa pokusim prist v stvrtok neskoro večer ak nie tak piatok doobeda ... Chlast nabalený gumy na dojazadenie a skotačenie nahodené smilesmilesmilesmilesmilesmile a odchádzat budem mezdi poslednými a ako vzdy s opicou

22.08.2011 20:29

Re: 3. Letný klubový zraz

marek som myslel ze si tu manzelku viac vazis pekne pekne

22.08.2011 20:38

Re: 3. Letný klubový zraz

Moja žena ide predsa automaticky nie smile ved tá bola na viac zrazoch ako ty smilesmile

22.08.2011 22:06

Re: 3. Letný klubový zraz

Uz sa nam to poriadne krati... urcite sa uz kazdy nevie dockat smile

Do popisu zrazu sme pridali odkaz na kratky clanok o elektrarni Cierny Vah - stiahnut si ho mozete aj tu.

22.08.2011 23:08

Re: 3. Letný klubový zraz

Caute, dotlač klubovych triciek a vlajočiek,ako aj velka klubova vlajka su hotove,pripravene na cestusmile

ps Juro , neviem odkial je ten odkaz na kratky clanok o elektrarni,ale prva veta v poslednom odstavci na prvej strane je technicky nezmyselsmile

23.08.2011 08:36

Re: 3. Letný klubový zraz

Ondro, clanok bol v dakom periodiku, kde ho nasli zamestnanci statnych lesov SR.... takze je to jednoznacne smile

23.08.2011 08:55
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101