Diskusné fórum

3. Letný klubový zraz

Autor Správy

Re: 3. Letný klubový zraz

Slovo na záver pred zrazom: o 3 dni sa začne akcia *organizovaná a sponzorovaná Občianskym združením Slovenský Subaru Klub (OZ SSK)*. Počasie sme vybavili nadherne. Detičky sa budú mať kde hrajkať, aj subaristi sa budú mať kde hrajkať. Na zraze budú na predaj tričká, vlajky, každý dostane nálepku zrazovú, budú aj klubové nálepky, nálepky na ŠPZ, bude tombola (zaujímavé ceny, takže kupujte lístky o dušu), sud piva a sud kofoly s večerným opekaním v sobotu máme zadarmo (sponzor OZ SSK), máme rezervovanú miestnosť na nedeľný obed v penzióne Larion odkiaľ je naozaj úžasný výhľad. Potom sa ide na elektraren Cierny Vah.

Ďalšia vec, nebudeme vyberať zrazovné. Sme klub fanúšikov subaru, nie sme zárobkovo orientovaný, každý z nás ak niečo robí pre klub, robí to na úkor vlastného času, priestoru (mám napísať aj peňazí? smile ). Dráhu na jazdenie, prípravu jázd zručnosti s moderovaním nám zabezpečil Rasťo Chvála s tímom, za čo ho pozývame na opekačku, chlastačku s ubytovaním. Ďalej, máme vybavenú zľavu na vstup do Liptovskej dediny, kde pôjdeme v nedeľu doobedu so sľúbeným parkovaním pre nás, subaristov (v ten deň tam sú sprievodné akcie ).

Naozaj neviem, čo ešte bráni všetkým aby prišli na túto neskutočne skutočnú akciu. Hlavne východ mi chýba v zozname prihlásených a Blavane sa tiež nejako nepochlapila.

No dobre, tak záverom, jedna nemenovaná subaristka nám sľúbila, že bude behať hore bez..to sa už nedá neprísť..

smile

23.08.2011 12:00
555
avatar

Re: 3. Letný klubový zraz

Tak mi napadlo, ze ked Renault robi promo akcie, musi to byt tiez zaujimavy pohlad na hostesky smile

23.08.2011 21:54

Re: 3. Letný klubový zraz

555 - radsej nezachádzajme do detailov smile

Dôležitý detail k ubytovaniu: Ten kto ešte nie je ubytovaný a bude si rezervovať ubytko na hoteli Mier (najlepšie mailom), je dôležité povedať, že ste SUBARISTI, lebo cudzích tam neubytuvávaju. !!!

Koniec hlásenia. smile

24.08.2011 12:19

Re: 3. Letný klubový zraz

Ubytovanie rezervovane smile smilesmile

25.08.2011 10:56

Re: 3. Letný klubový zraz

Zajtra nastriekame nejake tie loga a sipky. Bude stacit zacat 2-3km od odbocky v Pribiline a potom smerom ku hotelu alebo to treba z od dialnice? Ostatne znacky by sme riesili az po dohode na hoteli.smile

25.08.2011 12:36

Re: 3. Letný klubový zraz

boris, ja myslim, ze uplne staci striekat pred odbockou do rackovej doliny ... cestu do pribiliny by mal najst kazdy a inde sa tam uz hadam ani neda potom odbocit :) takze akurat pred odbockou to nejako zvyraznit, kde zist z hlavnej ... no a potom cestou ku hotelu asi staci len na tych miestach kde sa cesta rozdvojuje, hadam si to nikto nestoci medzitym do lesa smilesmilesmile

p.s. inak navrhujem striekat namiesto znaciek magicke kruhy a do nich budeme umiestnovat chladene pollitre smilesmilesmilesmilesmile

25.08.2011 13:19

Re: 3. Letný klubový zraz

OK, to bude v pohode. Neviem toziz tak rychlo striekat, aby som sa na dialnici vyhol autamsmile Inak tie krygle by neboli od veci, akurat este vlake hostesky, co by to casto doplnalismilesmilesmilesmile

25.08.2011 14:41

Re: 3. Letný klubový zraz

Ak treba pomoct s vodorovnym znacenim,staci povedat. ZAjtra som k dispozicii.smile

25.08.2011 19:53

Re: 3. Letný klubový zraz

To bude super. Vyrazam okolo 9 zo Ziliny o po ceste na hotel urobim znacky. To,co bude treba urobit potom by sme dohodli tam. Ozaj,mam doma super marhulu, ma ktosi chut?

25.08.2011 20:29

Re: 3. Letný klubový zraz

Ja som doma naoberal 3 kila jablk,keby mal niekto chutsmilesmile

Kedy a kde sa stretneme?mozme dole pri moste ,zastavim premavku,ked budes znacitsmile

25.08.2011 20:46
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101