Diskusné fórum

Prve auto

Autor Správy

Re: Prve auto

Tus su prospeky od výrobcu k imprezam podla rocníkov Prospekty

15.03.2012 14:22

Re: Prve auto

Cim viac na tom aute jazdim, tym ho mam radsej smile

15.03.2012 14:25

Re: Prve auto

v prvom rade gratulujem k super autu! v druhom rade som rad ze pribudol prispevok tohoto typu, ja som uz aj do pripomienok pisal ze by bolo fajn mat tu sekciu pribehy nasich aut kam by sa mohli zaradzovat prispevky tohoto typu ktore ja mimoriadne oblubujem. Bmw ma nejak extra nezaujima ale ich fanklub s pribehmi aut mi pomohol zahnat nudu na velavela vecerov a aj ma nakopol k tomu ze som si kupil svoje prve auto. Ja som teda svoj pribeh napisal len do dennika vozidla, kde ho sice nikto okrem mna asi nenajde, ale tiez som potreboval vyventilovat trochu radosti z prveho auta...Ale to som odbocil, takze este raz prajem vela peknych zazitkov, nech ta problémy obchadzaju zdaleka a dufam ze sa na nejakom zraze stretneme aj my mladi subaristismile

15.03.2012 18:12

Re: Prve auto

cukrovic tak do dennika nejak nie je vidiet. Tak si to mohol aj sem okopirovat z neho smile

16.03.2012 08:24

Re: Prve auto

Ahojte!

Som Tomáš a plánujem kúpiť si nejaké Subaru. Ide o to, že malo by to byť rodinné auto, mám dve deti, manželku a 2ka Focus je už malý a dosť aj poruchový. Vonkoncom ani trojročný syn sa mi nezmestí pohodlne v sedačke za mnou..mám výšku 190cm smile Takže rozmýšlam o Legacy alebo Outback ale LPG. Cenová kategória okolo 8000 euro. Ďakujem!

16.03.2012 10:38

Re: Prve auto

Nasdar

ja jednoznacne odporucam Outback. Pokial mozno H6 (s automatom) . skvela volba, velke auto (aj pre teba) . k tomu pevny podvozok , svetla vyska a hlavne skvely motor - v spojeni zo skvelym automatom.... idealna volba.to su tie poctivo spravene auta, kde slovo poruchovost je pojem velmi vzdialeny.

smile

16.03.2012 12:10

Re: Prve auto

JuTo: mozem potvrdit, outback je pre rodinu idealny, my sme prave dostali treti prirastok do rodiny a teda s tromi detmi to uz bude zatazkavacia skuska, ale pri dvoch je to brankacka aj s kociarom a sankami v kufri smile

oLDo a cukrovic: myslim si, ze nebude problem zmenezovat, aby dennicky bolo vidno aj pre ostatnych prihlasenych ... prezistim a napisem potom do vlakna, kde su pripomienky a upravy webu smile

16.03.2012 12:38

Re: Prve auto

hybco a kto tie dennicky teraz vidi okrem majitela?

16.03.2012 13:16

Re: Prve auto

dennicky vidi okrem majitela aj admin smile resp. vsetci ti, ktorí maju pristup do admin rozhrania stranky smile

stresny box asi bude nevyhnutnost, ale najprv musim poriesit priecniky, kedze ani tie nemam smile

16.03.2012 15:42

Re: Prve auto

Aby som to uviedol na pravu mieru - dennicek moze vidiet kazdy uzivatel, len bohuzial sa k nemu nevie preklikat cez dake menu a tym padom nevie, ci dane auto ma nejaky zaznam v dennicku.

Ale ak to niekoho zaujima, moze si dat zobratit auto niektoreho uzivatela (napr. http://www.klubsubaru.sk/moje_auto/397/) a do riadku s adresou stranky doplnit za posledne lomitko slovo "dennicek", samozrejme bez uvodzoviek. Cize vysledny link bude vyzerat takto - http://www.klubsubaru.sk/moje_auto/397/dennicek/

Ale urcite popracujeme na odstraneni tohto maleho zadrhelu smile

16.03.2012 16:37
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101