Diskusné fórum

2. Bratislavský Subaru zraz

Autor Správy

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Tu prsalo len chvilku a fcul dokonca slnko svieti.smilesmilesmile

18.06.2010 14:59
555
avatar

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Aj burka bola, takze, zajtra budu asi aj krupy smilesmilesmilesmilesmile

18.06.2010 17:32

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

V Brně sralo takovým stylem,že to zvedalo poklopy na silnici od kanalizace-ty těžký litinový a odneslo je to do hajzlu.Dlažební kostky tekly po silnici,jako kdyby byly z polystyrénu.Prostě hnus.Snad se sraz vydaří a vyjde počasí.smilesmilesmilesmile

18.06.2010 18:41
555
avatar

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Vezmem so sebou orgonit, vraj to pomaha rozbijat umelo vytvaranu oblacnost :)

18.06.2010 19:15

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Už vstávam... smile

19.06.2010 07:50

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Jááj paráda len tie komáre mohli byť trošku väčšie aby ich bolo aj vidieť , nie len cíťiťsmile

20.06.2010 12:44
555
avatar

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Praada, ako parada, ja by som sa chcel ospravedlnit kazdemu, komu som sposobil svojim konanim neprijemnosti a zdrzanie a podakovat za mimoriadne kludny pristup pri rieseni nehody.

20.06.2010 19:06

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Taxi hlási, že zraz bol fantastický. Zraz robia ľudia, takže ľudia sú fantastický. Organizátorom patrí veľká vďaka smile a Iľkovi tiež, že mu tak ako vždy predpoveď nevyšla smile

Marek, dúfam, že nejako môžeš s tým žiť, že ťa porazil v tvojej silnej disciplíne "pásik papiera" smilesmilesmilesmile

A nakoniec tradičná rekapitulácia: 550 km a priemerka 10,1 l/100km

20.06.2010 20:42

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

V prvom rade sa chcem podakovat vsetkym, co prisli na zraz. Celkovo sa nas stretlo nieco okolo 46 subariek, cim sme zlomili minulorocny rekord smilesmilesmile Este to davame dokopy, kolko aut presne bolo. Dufam, ze sa vsetkym pacilo. Urcite sa chcem podakovat vsetkym, co mi so zrazom pomahali. V prvom rade Klarike. Bez jej podpory a trpezliosti by to neslo, nehovoriac o tom, ze u nas doma isla rura 3 dni takmer vkuse. Vsledok mohli okostovat vsetci, co zostali na vecernu opekazku. Chcem sa podakovat vsetkym partnerom zrazu: Mikona s.r.o., Uhnak vino, Janiga JRT, Zvaz brannych a technickych cinnosti. Hybcovi za graficke stvarnenie a pochopenie mojich predstav, ako ma vyzerat tricko a ostatne veci ohladne vzhladu oficialnych veci. Drabke za pomoc s detickamia vlastne obetovanie ucasti na zraze organizovanim programu pre najmensich. Alenke a Tatoovi za realizaciu vyroby zrazovych triciek, zabalenie a distribuciu. Musela to byt neskutocna fuska, ale ste makaci a zvladli ste to perfekte. Aksisretepovi a jeho kolegovi za perfektu prednasku prvej pomoci, boli na nu len a len pozitivne reakcie. Skutakovy za vyrobo naozaj paradnych ramp. Peto, paradna pracicka smilesmilesmilesmile Mirke a Marekovi za pripravu cien do sutazi a tomboly. Urcite Georgeovi za pomoc so vsetkymi pisomnymi zalezitostami: letaky, pisanie po uradoch, posielanie info mailov a podobne a vsetkym, co akymkolvek sposobom pomohli pri organizovani zrazu. A v neposlednom rade urcite VAM vsetkym, co ste prisli. Za vynikajucu naladu a atmosferu!!! Este raz vsetkym vdaka a snad o rok, sa zase vidime v BA na dalsom zraze. smilesmilesmile

P.s.:555: veci sa stavaju a som rad, ze ste ich pokojne vyriesili. Verim, ze obaja budete mat auticka cim skor ok.

20.06.2010 20:52

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Prve velke podakovanie organzatorom za super akciu,dalej vsetkim zucasnenym skoda ze sa to vzdy skonci smile

A DonCarnage pokial bude treba tak aj o rok niejak pomozem velmi rad a ochotne bez naroku na honorar smile

ved ja som tip cloveka ktori rad a ochotne pomoze v tom co moje sili stacija smile

20.06.2010 20:59
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101