Diskusné fórum

2. Bratislavský Subaru zraz

Autor Správy

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Ja tiez dakujem. Len som sa ani nestihol zoradit na Kamennom Mlyne, lebo som isiel spat k 555. Skoda... Ale stava sa. Hlavne, ze sa nikomu nic nestalo. Snad mi to, aj 555, vyjde na dalsi zraz lepsie.

20.06.2010 21:17

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Ja by som sa teda tiez chcel podakovat DonCarnage-ovi za vynikajuci zraz, organizaciu a velmi pestry program. Tiez velmi dakujem kazdemu jednemu kto prisiel a pomohol nam prekonat minulorocny rekord a vytvorit taku skvelu atmosferu.... ja som si tento vikend naozaj velmi uzival, aj ked som mal aj "pracovne" povinnosti, ale som rad, ze to stalo za to a vam vsetkym sa "nas spolocny" zraz pacil smilesmile

Jedine co lutujem je, ze vsetky taketo akcie sa raz musia skoncit...... a nasleduje navrat do reality.... smile

20.06.2010 21:27

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Som rad ze sa mi podarilo utrhnut aspon na jeden den, bolo to super a vdaka patri organizatorom ale aj vsetkym co vytvorili super atmosferu, cize vsetkym. Dufam, ze nevadi ze to bolo bez ohlasenia. Sam som nevedel ako to vyjde, ale nastastie vyslo smile

20.06.2010 21:37

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Priatelia

Ked sme sa pred cca rokom zaoberali moznostou zalozit vlastny subaru klub reps. obcianske zdruzenie ,vedeli sme, ze nas caka nelahka praca. ale chceli sme to,sli sme do toho a teraz nik z nas nepochybuje o tom,ze to bolo spravne.

Preco sme chceli zalozit vlastny slovensky klub? prave pre TAKETO akcie! aby sme sa mohli stretavat ,spolocne sa zabavat,pomahat si , spoznavat sa...jednoducho aby sme zili ako -dovolim si tvrdit- rodina. ved nie nahodou sa aj tento zraz nazyval zrazom pre celu rodinu. preto som rad, ze sa nas "hard core" rozsiruje, je nas viac a viac. mame spolocnu nielen znacku automobilu, ale som presvedceny, ze mame toho spolocneho omnoho viac. a to su znaky rodiny, no nie ? smile

Takze, chcem sa tymto podakovat ludom, ktori tuto rodinnu atmosferu tvorili. Hlavne tebe Brano ,nechal si tam obrovsky kus energie a bolo to vidno. Samozrejme vdaka patri aj dalsej osadke - Klarike, Lucii , Jurovi ...jednoducho kazdemu kto prilozil ruku k mimoriadne vydarenemu dielu! Som rad, ze vas poznam smilesmilesmile

PS: mrzi ma ta kolizia medzi Erikom a Jurajom , verim ze auta to rozchodia a budeme vas opat vidiet velmi skoro na nejakom dalsom zraze

20.06.2010 21:59

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

no, ja to poviem jednoducho ... nas maly 4,5 rocny subarista mi povedal cely dojaty o 9tej vecer, ked som mu rozbaloval malu imprezu, ktoru vyhral, ze "tatik, ja som mal dnes paradny den"

takze takisto vdaka hlavne branovi a drabke ... ale samoska aj vsetkym ostatnym - nuz a opekacka bola ako ma byt smilesmilesmile

21.06.2010 08:08

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Úplný súhlas s Hybčom. U nás pre zmenu moja 12 ročná dcérka je neskutočne nadšená klubovým tričkom, ktorým sa pýši pred kamoškami a jej prvá otázka po príchode domov bola, kedy bude ďalší zraz. Tak toto človeka neskutočne poteší.smile

Braňo, Juro, Drábka a všetci ostatní, ktorí ste sa podieľali na tejto krásne akcii, ĎAKUJEM!

21.06.2010 08:47

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

smile Proste dalsia super akcia, vdaka super ludom. Vsetkym dakujeme, obzvlast organizatorom a uz sa tesime na dalsie stretnutie... smile

21.06.2010 09:01

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Aj ja sa musim pridat k podakovaniu Branovi a ostatnym spoluorganizatorom za skvelu akciu, aj ked som nebol na Kamennom Mlyne. Moja 7-rocna Emka sa ma po vylete na Braunsberg opytala, kedy bude dalsi zraz a ci si moze Subaru tricko daj v pondelok do skoly. Aj na Petrzalskom terennom kopci som zazil s dalsimi chalanmi neskutocne zazitky a tie nase auticka su "majstrovske". To co sme vsetko presli a zvladli, je priam neskutocne, famozne. Som velmi rad, ze mam tiez SUBARU. Takze este raz velka vdaka a uz teraz sa tesim na dalsi zraz.smile

21.06.2010 09:21

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

...ako vam zavidim !!! Neviem kedy bude dalsi zraz ale na 1000% budem tam

21.06.2010 10:08

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Perfekný zraz,všetko take aké má byť,počasie nam vyšlo,partia bola vynikajuca,opekačka tutová včetne kulturnych vložiek,no proste relax ako má byť,ja aj Alenka dakujeme všetkým. <br> P.S. Klárika,zákusky boli fantastikus

smilesmilesmilesmilesmile

21.06.2010 11:08
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101