Diskusné fórum

2. Bratislavský Subaru zraz

Autor Správy

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Nemôže niekto poskytnúť/uploadnúť aj nejaké Hi-Res foto? smile

22.06.2010 08:07

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Semtex - planujeme dat nejake fotky priamo na DVD zo zrazu, bud v plnom rozliseni alebo iba trosku zmensene, aby sa tam pomestili.

Kto by mal zaujem dat nejake zo svojich fotiek na zrazove DVD, ozvite sa mi interkou a poskytnem info, kam ich mozete uploadnut smile

22.06.2010 09:31

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Sorry vazeni, heslo na tie fotecky je "subaru" samozrejme. ale mozem uploadnut aj hi res foto, maju asi 380MB. Bude mi to dost dlho trvat, lebo mam pomaly net.

22.06.2010 17:54

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Este som zabudol podakovat Sandre, Peopeovi a Adremu. Bez nich by nebol autobiatlon.smile Takze este raz dakujem za pomoc. Ludia, ak mate fotky, urcite ich pridavajte do galerie na web,

Este ma zaujima jedna vec. Co sa vam najviac pacilo na zraze? Co sa vam nepacilo? Co a ako by ste zmenili na zraze? Dik za dotazy. smilesmilesmilesmile

22.06.2010 22:23

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Tento zraz bol ako návyková látka ...proste musí byť další smile tento bol absolutne vynikajúci dokonale dotiahnutý B. Sedílkom a jeho týmom z OZ . Gratulujem smile Ja som sa dobre zabavil na slalome... a potom opekačka..kto nebol može lutovat..tam je to prave utuženie kolektívu (smilesmilesmilesmilesmile). Hod pneumatikov bola užasná psina(havne ked po 6 slivovici hadzala guma somnou)

Taxi tešsa na odvetu smile

22.06.2010 22:46

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

jj, suhlas s branom, su tu opomenuti ludia, ako peopeo, sandra atd. bez ktorych by to nefungovalo dokonale, a ktori obetovali svoj cas v sobotu preto, aby sme sa my ostatni mohli zabavit (nesmiem zabudnut este na jura a drabku) ale aj napr. na mareka, ktory sefoval celej doprave s pomocnikmi a este ludia predtym co to pripravovali ... ale dost bolo dakovaciek ... ja som sa hadam najviac vyzil na biatlone (aj s pusou stromu smile) a opekacka bola samoska paradna - deckam sa to takisto hodne ratalo ... co sa tyka jazdy na braunsberg, tak do buducnosti by som mozno toto vyhodil z programu - radsej byt bez stresu s jazdy v kolonach uz priamo v stanovisku a zabavat sa - napr. som vobec nestihol ten airsoft co ma mrzelo ... a takisto som sa kua nezviezol v nejakej nadupanej impreze, co sme planovali s viktoromlesnikom ale tak dlho sme o tom kecali, ze z toho zislo jaj, ale som sa rozkecal smile kazdopadne, paradny zraz, opakujem smile a tesim na dalsi rok

23.06.2010 00:54

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Tiez sa pridavam s podakovanim kazdemu kdo nejakym sposobom pomohol. smile Na zraze bolo uzastne a tesim sa na dalsi rocnik a dufam ze znova trhneme tohtorocny rekord a stretne sa nas snad aj 50+ . Pocasie vyslo fantasticky i ked sa mi podarilo si pripiect hlavu a ani neviem kedy. smile Opekacka bola uzastna vcetne sprievodneho programu. smile Perfektne bolo ako na zaciatku chlapi hadzali pneumatiku a na konci pneumatika chlapov. smile Perfektne bolo aj v sobotu a to co dokazali tie auta na kopci nemalo chybu...keby som nevidel tak neverim. smile Pacila sa mi aj spanilka a aj tie kruhace nemali chybu. Medzi minusy by som spomenul ze som nemohol byt vsade naraz a tak mi vela veci uslo. smile Takze este raz dakujem organizatorom aj vsetkym zucastnenym a tesim sa na dalsie stretnutie. smile

P.S. Fotky od Jozefa zoberiem v plnej kvalite a posuniem dalej aby sa mohli napalit. Tak isto treba aj tie videa poriesit len idem teraz na tyzden mimo BA takze to poriesim az ked pridem naspat.

23.06.2010 20:04

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

No asi by som povedal ze niesu ziadne vyhrady s mojej strany.

Bol to super zraz,uz sa neviem dockat dalsiej takejto akcie smilesmile

23.06.2010 20:09

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Ako na kazdom zraze, aj na tomto tocil lukiasko video a bude pripravovat DVD. Zaujemcovia sa hlaste u Lukiho http://www.klubsubaru.sk/profil/7/ . DVD bude urcite vyborne, tak ako doteraz vzdy. Podrobnosti si dohodnite priamo s Lukim.

23.06.2010 22:28

Re: 2. Bratislavský Subaru zraz

Ahojte,smile

aj ja by som chcel touto cestou spolu s manželkou poďakovať za skvelý zraz veľmi dobre pripravený sme veľmi radi, že sme sa ho mohli zúčastniť. Ďakujeme za veľmi príjemnú spoločnosť Vám všetkým.

Inak spanilka bola úžasná a aj ten Braunsberg len si musíme viac dávať pozor.

PS: 555 - dúfam, že čím skôr opravíš to svoje autíčko a nabudúce už nebudeme musieť riešiť také hlúposti a skôr sa budeme venovať príjemnejším veciam smile. Ja už čakám kedy dorazí nárazník, aby mi ho vymenili a autíčko bude ako nové smile

24.06.2010 06:19
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101