Diskusné fórum

LPG SOLARIS

Autor Správy

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa KUTAC:

06.09.2013 20:14

Vialle robia iba BA,Puchov a Prešov.Nemám moc na výber

http://www.autoindex.cz/clanek.php?pid=355

? smile My robime Vialle vobec ako prvi na SVK, uz od r.2005 tak nechapem...

08.11.2013 09:44

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa KUTAC:

17.09.2013 12:29

Zdar! zatial som našiel toto,má niedo lepšiu cenu?

http://aditiva.heureka.sk/flashlube-electronic-valve-saver-kit/galerie/

Zdravim vsetkych. My sme FlashLube pouzivali, presne to co je na tom linku ale bolo dost poruchove. A navyse toto prevedenie je bez kompresorika, len davkovanie riadi jedna vstrekovacia tryska takze de facto je to podtlakove s elektronickym riadenim. Ked uz riadne elektronicke skuste ist tymto smerom http://www.lpg-prestavba.cz/aktuality/electronic-valve-saver-kit-2in1---novinka-z-nemecka.html

08.11.2013 09:56

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa Acapulco1:

08.10.2013 12:17

k predoslej diskusii:

ako uz niekto spomenul, Vialle sa od zvysku systemov lisi tym ze ide o vstrek KVAPALNEJ fazy, nie PLYNNEJ ako pri ostatnych... neviem o tom ze by sa pri Vialle vobec domazavanie ventilov montovalo...

Vialle sa u Subaru udajne osvedcilo pri motoroch 2.5 L ktore vraj vobec domazavanie nepotrebuju. vobec ho vsak neodporucaju do 3.6 L motorov...!

v ramci SK ho urcite montuju aj vo Zvolene... system Vialle je ale je vyrazne drahsi. myslim ze zhruba o 1.000 €. Na druhej strane, v sucasnosti sa uz na montaze necaka, dopyt je mensi ako posledne 2 roky, vsetkeho sa menej predava, takze aj ceny komponentov (aj montazi?) klesli, urcite aj u Vialle. minule som sa na servis.prehliadke v ZV bavil s majitelom, ze moj system (BRC) + montaz, co vyslo 1.500 € by sa teraz dalo zmaknut do 1.200 - 1.250 €

zaruka na motor pri kupe noveho auta + montazi Vialle sa uz oficialne u Subaru CZ od r.2013 nedrzi. brnensky dealer ma informoval ze to zrusili kvoli problemom s kvalitou/cistotou LPG. vela ludi capovalo garazove, spinave LPG, podovazane z polska atd. a potom boli problemy... udajne sa to da dohodnut uz len na individual.baze - teda priamo s dealerom, ktory to riziko berie na seba. ale pokial viem, drzanie zaruky pri kupe noveho+montazi LPG sa da dohodnut aj na slovensku, min. u dvoch-troch dealerov... (mam info priamo od cloveka kt. tak nedavno kupoval novy Outback 2.5 L).

a uz aj Subaru ma priamy vstrek - novy Forester XT - mam info ze majitel odchadzal smutny ze nebude moct svojho noveho 250k milacika prhanat na LPG. ze ked sa borci pozreli "pod kapotu" zistili ze to naozaj nebudu moct urobit... lebo ze to uz vyrobca udajne avizoval ze u noveho F.XT bude priamy vstrek. niekto ss zrejme ponahlas s kupou auticka skor ako si preveril ci je dany motor vhodny na prerabku LPG smile

Plny suhlas Acapulco, nove motory momentalne nieje mozne technicky (poriadne) spravit. Jedine s nepriamovstrekovym zariadenim a privstrekovanim benzinu. Do toho by som ale ja nesiel, mame skusenost s jednou Skodofkou 1,2 TSi kde po 55000 km odisli v priebehu 2 tyzdnov vsetky vstreky (benzinove) napriek tomu, ze tam bolo montovane znackove LPG zariadenie. Odvtedy ak FSi, TSi a jeho klony od inych znaciek tak jedine Vialle, pripadne JTG Icom, ten je ale drahsi (paradoxne, pretoze Vialle je NL a Icom IT), avsak nateraz je to limitovane pomerne malou skalou uz spracovanych (namontovatelnych) vozidiel. Zial... smile

08.11.2013 10:06

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa MayoZVOLEN:

08.11.2013 09:56

Zdravim vsetkych. My sme FlashLube pouzivali, presne to co je na tom linku ale bolo dost poruchove. A navyse toto prevedenie je bez kompresorika, len davkovanie riadi jedna vstrekovacia tryska takze de facto je to podtlakove s elektronickym riadenim. Ked uz riadne elektronicke skuste ist tymto smerom http://www.lpg-prestavba.cz/aktuality/electronic-valve-saver-kit-2in1---novinka-z-nemecka.html

Ja som doplnil Vialle o V -lube (elektronické)

08.11.2013 12:31

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa raden:

02.09.2013 22:26

ten Zvolen nie je az taka vyhra! bol som objednany 2tyzdne dopredu na servis a vymenu filtrov vsetko original brc pridem tam diagnostika onicom a filter kvapalnej bazy nemali tesnenia a po vymene filtra netesnilo stare tesnenie tak cele teleso predali nove http://lpg-obchod.cz/layout/set/print/layout/set/print/Media/Images/Plynovy-ventil-LPG-LovTec za mna nic moc

Pozdravujem, mrzi ma ak bola akakolvek nespokojnost, snazime sa VZDY vyjst v ustrety a robit svoju pracu poriadne. Ak sme nemali filter nebolo to nasou vinou pretoze vzdy doplname zasoby tak, aby bolo vsetko skladom ale niekedy dodavatel vypreda a pokial objedna a doda ND nejaky cas to trva. Toto sa nam naozaj stava zriedkakedy, zvlast pri komponentch BRC kde sme ozaj doma. Tieto zariadenia montujeme uz od r.1997 takze myslim ze dost dlho na to, aby sme vedeli co robime smile P.S.: Zariadenia Vialle sme zacali servisovat uz v r.2005 kedy sme boli na skoleni v Prahe a odvtedy disponujeme diagnostikou a vacsinou potrebnych ND. Podotykam, ze vtedy Vialle nerobil nik iny. A montaze robime bezne, systemy LPi, LPFi, LPSi a aj LPDi pre priamovstreky. LPG zdar !

02.07.2014 10:57

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa KUTAC:

08.11.2013 12:31

Ja som doplnil Vialle o V -lube (elektronické)

Dobra volba

02.07.2014 10:58

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa KUTAC:

01.09.2013 21:15

Zdar su u baristi!

Dostal som ponuku montáže LPG SOLARIS od TT CAR SENICA,ma to niekto?SOLARIS? Nemožem nájsť žiadne recenzie ,díky! KUTAC

Samotny MP-GAS presiel zo Solaris-u na Elpigaz (sorry Misko). Dovody su medzi nami montermi zname, pisat ich nejdem. My montujeme najma BRC a potom vsetko, na co si len spomeniete a co si vyberiete z ponuky a ma to na SVK tech.podporu a je schvalene (vratane Vialle vo vsetkych formach-LPi,LPFi, LPSi, LPDi). LPG zdar !

02.07.2014 16:42

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa KUTAC:

06.09.2013 20:14

Vialle robia iba BA,Puchov a Prešov.Nemám moc na výber

http://www.autoindex.cz/clanek.php?pid=355

Nepravda, my robime Vialle ako prvi na SVK. To je fakt ktory uz nik nezmeni. smile

02.07.2014 16:52

Re: LPG SOLARIS

MayoZVOLEN robite aj prins?

03.07.2014 08:03

Re: LPG SOLARIS

Astakuťafáját, si trafil akurat jedinu znacku ktoru sme (zatial) nemontovali. Je hodne draha a ludia to u nas malo pytaju. Servisu sme sa narobili hodne ale montaz zatial len jednu, aj to bolo zdemontovane zariadenie ktore sme premontovali do druheho, podobneho auta. Na zelanie namontujeme len potrebujem to dotiahnut legislativne. Ked bude vacsi dopyt spustim aj tuto znacku, nemam s tym problem. LPG zdar !

03.07.2014 13:55
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101