Diskusné fórum

Kde dat namontovat LPG

Autor Správy

Re: kde dat namontovat LPG do forestra

Vdaka za info chcel som to len poopravit pytam sa tu ako nejaky neschopak ale nie som az taky analfabet len som mozno trosku lenivy a nechce sa mi vsetko googlit preto mozno tie otazky a potom si to aj tak niekde to co potrebujem najdem a presne je to aj stym nezavislim kurenim a ako som tak hladal: http://www.vykur.sk/blade/index.php?c=1& tak je to celkom zaujimava vecicka samozrejme kazdy spas nieco stoji a tento nie az tak malo a co som cital tak spotreba phm co pisali na nete je cca 0,3l/hod kolega este spominal ze jeho znami ma nejaku spiralu v obehu vody a napajane to ma na baterku tak to idem niekde mrknut zatial sa majte

29.09.2010 12:30

Re: kde dat namontovat LPG do forestra

V pohode ked vieme tak odpisemesmile

29.09.2010 13:41

Re: kde dat namontovat LPG do forestra

ci webasto alebo eberspacher su riadna palka ,ja som auto uz kupil stym , ale po case som musel aj tak menit vodnu pumpu (najcastejsie vec co odide na kureni). Ako je to fajnova vec v zime vsetci skrabu okna ty si pustis webasto a sadnes do zohriateho auta smile a hned ides na LPG smile. Ono sa da aj pouzit v lete ma mod vhanania vzduchu t.j. ventilacie ,ale pokial clovek nema otvorene volake to okienko alebo stresak tak to ma slaby efekt . Ano zozerie to 0,3-0,6 l/h benzinu , ovladat sa da viacerimi moznostami zalezi co si clovek kupi ci dialkove, ci hodiny , ci ovladanie mobilom. Na lpg som zatial ziadne vykurovanie nevidel ,ale to este neznamena ze je to nemozne smile Ano volaka spiralka ktomu casovac a volaky zdroj el energie by tiez dokazal skratit cas prepnutia, v novych naftakoch sa nieco take tusim pouziva neviem presne .

29.09.2010 19:55

Re: kde dat namontovat LPG do forestra

Ja som si namontoval elektricke vyhrievanie motora. Je to spiralka, montuje sa do vypustneho otvoru chladiacej kvapaliny. Nevyhodou je ze musis mat garaz. Ale rano si sadnes do auta ktore po nastartovani zacina fukat teply vzduch takmer okamzite.

29.09.2010 20:37

Re: kde dat namontovat LPG do forestra

Ahojte po tyzdnovom testovani mam nejake poznatky tak ich sem hodim potvrdilo sa mi ze ak po nastartovani zapnem kurenie na maximum tak neviem ci v kureni je nejaka pridavna spirala lebo teplomer sa mi pohne len minimalne a vzduch z prieduchov ide takmer okamzite teply viem ze rana este nie su take studene dnes 9stupnov na teplomere ale co je hlavne plyn mi zapne v rozpeti 300-700metrov od pohnutia zalezi ako dlho sa zdrzim pri nastartovanom aute kym sa pohnem takze spokojnost smile

06.10.2010 14:34

Re: LPG

Ahojte, doviezol som si z Nemecka Forestra MY07 2.0 s origo zabudovanym LPG od Subaru, ale pod znackou AG. Viete mi niekto poradit nejaky dobry servis na LPG v BA alebo blizkom okoli?Dik.

08.02.2011 14:07

Re: Kde dat namontovat LPG

tabletka - presunul som tvoj prispevok sem, nech mame podobne otazky pokope smile

08.02.2011 14:50

Re: Kde dat namontovat LPG

Adre si dal namontovat LPG v abrahamove predpokladam ze si ho tam aj servisuje skus mu napisat ale ci budu vediet servisovat aj tvoj splynovac netusim smile

08.02.2011 15:18

Re: Kde dat namontovat LPG

Pokiaľ viem, tak AG nemá v SR zastúpenie, ale čo sa týka servisu určite Ti to urobia v Abraháme pri Sládkovičove, mne tam tiež montovali LPG. Pošlem Ti kontakt interkou. smile

09.02.2011 11:45

Re: Kde dat namontovat LPG

chcel by som sa spytat ci niekto pozna nejakych odbornikov na LPG. Udajne mam problem s riadiacou jednotkou plynu (zavoli) bolo by ju treba vymenit, v servise kde som bol doporucuju vymenit cely predok za cca 600E a na zraze mi ktosi hovoril ze v ziline ma znamich co to robia a ze sa da zohnat nejaka lacna riadiacka a naprogramovat, len zial bohu som si na dotycneho nevypytal kontakt..

28.09.2012 19:02
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101