Diskusné fórum

Kde dat namontovat LPG

Autor Správy

Re: Kde dat namontovat LPG

Však jasné tá cena je zanedbatelná, mne dokonca povedali že to je v cene, nakoniec som ostal len pri benzíne, len vždy sa všade dozvedám že to "pomáha" len nikto nevie ako...

Nejde o tých pár €€€ čo to JLM stojí, len som nad tým uvažoval reálne a nejak neviem prísť na to čo to robí... V skratke ak to nevie znížiť teplotu výfukových plynov tak to je tak trochu viac placebo...

Na tieto úvahy ma dostala debeta, kde sa rozoberalo aditívum pre autá s DPF, skrátka že to aditívum má menej "zasierať" DPF filter, len že DPF sa v prvom rade zasiera pri používaní vozidla na krátke trasy, či jazdu mestom...

Nadobudol som pocitu, že dnes sa vyrába aditívum na všetko, len či za tým skutočne nie je snaha o zvýšenie zisku výrobcov

Kto to kedy videl aby sa lialo aditívum do benzinových motorov, akože na prečistenie palivového systému, ved tam je na to palivový filter...

09.07.2013 20:03

Re: Kde dat namontovat LPG

Ahoj dnes mi montovali LPG v auto+LPG v Bratislave a v pohode auto ide pekne vsetku dodrzali co slubili komunikacia a vystupovanie normalne (to je na Slovensku problem najst) len mali problem vymazat ECU ale boli ochotny to zaplatit v Subaru takze zatial spokojnost popisem dalej spotrebu popr probelmy dufam ze ziadne nebudu

12.09.2013 19:47

Re: Kde dat namontovat LPG

a co si daval aky system? pozeral som ze maju stag a potom techgas a gastech. daval si si namontovat aj ten v-lube? lebo zhodou okolnosti mam prasknute tesnenie pod hlavo tak zase rozmyslam ze ked uz pojde motor von tak nech mi vybrusia ventily ako pripravu na plyn. tak ze by som to tam dal urobit . ja som pozeral este aj púri puchove je firma autolpg- maju tam system prins mate s nimy niekto nejake skusenosti?

21.09.2013 20:53

Re: Kde dat namontovat LPG

ahoj Stag ten som mal aj predtym v Impreze aj s primazavanim nevymyslam nic toto som mal predtym vyse 100 000km a auto bolo v pohode

22.09.2013 18:43

Re: Kde dat namontovat LPG

Chlapi, treba na LPG auta nejake revizie pravidelne? Vsetko mam oficialne zapisane atd...

23.01.2014 20:14

Re: Kde dat namontovat LPG

len tie co mas predpisane vyrobcom cize po 2t, 15t, 30t dalej presne neviem ale je to v servisnej knizke. tie rocne prehliadky co boli niekedy su uz nie potrebne

23.01.2014 20:17

Re: Kde dat namontovat LPG

rocne kontroly LPG uz nikto nekontroluje, aspon na STK netreba, ale je dobre ist, bo vymenis filtre, ceknes vstrekovace, je to otazka par eciek a vies ze mas klud.

23.01.2014 20:22

Re: Kde dat namontovat LPG

Ha, mam taliansku servisnu knizku s jedinou kontrolou pri 118tis km. smile Filtre su vymenene. hmmm tot asi vse.

23.01.2014 22:11

Re: Kde dat namontovat LPG

zdravím plynárov, ja sa chystám po méte 5000 km taktiež do plynu a keďže som z východu, vyšli mi najlepšie z referencií Selling a Korejovce Ekomont. buď BRC alebo v Sellingu aj Viale, údajne pôjde teraz cena hodne dolu na Viale. keďže musím ísť cez individuálnu prestavbu, bude to za viac eurokorún, ale čo už, plánujem mať auto dllllllho dlho, tak nech je tam poriadny matroš smile

13.02.2014 10:02

Re: Kde dat namontovat LPG

Tak drzime palce. Ja mam BRC a v piatok som absolvoval servis vo Zvolene (Hatiar). Praca fajn, odbornost tiez. Technik aj poradil, aj nastavil, aj upozornil na prichadzajuce problemy. smile

13.02.2014 10:13
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101