Diskusné fórum

Kde dat namontovat LPG

Autor Správy

Re: Kde dat namontovat LPG

Ahoj Selling mozem odporucit vynikajuci chlapik super pristup kupil som Imprezu s LPG mala 140tkm predal som ju s 260tkm bez problemu pri kupe prehliadka zadarmo na pockanie fakt super ked som potreboval dennik obratom poslal na mail hoci so mnou nic nema a v zivote som mu nedal ani 1€

13.02.2014 11:00

Re: Kde dat namontovat LPG

Ja mam BRC z korejoviec a bez problemov :) mozem len odporucit :)

13.02.2014 14:20

Re: Kde dat namontovat LPG

Ahojte,

ak teda môžem prispieť svojou "troškou do mlyna", tak moje poznatky sú nasledovné: 1. Rado Javorský, Selling PP, montoval do mojej Imprezy GT 1996 LPG ešte u bývalého majiteľa. Nikdy nebol problém s ničím, vrátane proklientskeho prístupu, ktorý je dnes čoraz väčšou vzácnosťou. Ale.... smile Viackrát sa mi pokúšal odstrániť dosť silné trhnutie (zakuckanie sa, cuknutie, nazvime to akokoľvek, ktoré sa objavilo vždy, keď som od "babičky" zelenej chcel na LPG prudkú reakciu pri zošliapnutí plynového pedálu. A...nepodarilo sa. Zato... 2. Miron Frančák, Ekomont Korejovce, po jednej návšteve dokázal toto odstrániť a auto šlo na nerozozonanie od benzínusmile. Pohral sa tuším s časom práce vstreku, či ako to nazval a zrazu to šlo. Taktiež vymenil gumičky vo vstrekoch, čo odhalil hneď pri príchode podľa sluchu..smile.Už sme dohodnutí na preložení vyústenia vstrekovacích hadičiek bližšie k spaľovaciemu priestoru valcov, aby bol chod ešte "kultúrnejší", ale..... smile aj keď sa mi mal mailom ozvať v druhej polovici januára, kedy mám prísť, ešte sa neozvalsmile. P.S.: Ale veľmi to neriešim, najprv výmena zvodov, výfuku a tak sa pôjde do Korejoviec. P.P.S.: Nie som jediný tu z okolia so skúsenosťou, že toho mám M.Frančák veľa a čaká sa u neho a treba ho otravovať aj viackrát, takže ako sa vraví "babo, raď.." Hádam som pomohol

13.02.2014 16:57

Re: Kde dat namontovat LPG

Hatiar určite nie 2 týždne som bol objednaný na výmenu filtrov s presným popisom systému BRC a aj odstránenie prepínania z plynu na benzín a okrem toho, že za diagnostiku zobrali 15E a nič nezistili a pri výmene filtra tekutej časti nemali tesnenia tak naúčtovali 25 eur za celý magnetický ventil

pekná skúsenosť s Beronom v TN kde pri diagnostike za 5 E zistili že je zlé čidlo teploty plynu smile

13.02.2014 17:25

Re: Kde dat namontovat LPG

tak isto mam BRC montovane v Sellingu. pristup aj profesionalita fakt na urovni. Ziadne trhanie, cukanie, blikajuce check engine. ani neviem ze nejake lpg mam. urcite odporucam a poznam par ludi so subaru ktori si tam dali robit prestavbu a tak isto spokojnost.

13.02.2014 17:27

Re: Kde dat namontovat LPG

Aby som náhodou a ozaj nechcene nerobil Sellingu zlé meno, tak len pre upresnenie mám v ňom systém STAG, Impreza na LPG len so mnou má najazdených cca 42 000 km, prehliadky a výmeny robili v Sellingu na vysokej profesionálnej aj ľudskej úrovni, takže som s ním maximálne spokojný. A čo sa týka Ekomontu Korejovce, tam som bol len raz zatiaľ, zatiaľ som spokojný a mám to z VT bližšie o cca 53 km.

13.02.2014 18:42

Re: Kde dat namontovat LPG

To Raden: Neviem s odstupom casu o co presne islo, ale neda mi nereagovat. Ak sme nemali gumicku s najvacsou pravdepodobnostou ste mali filter, ktory bud nieje original BRC alebo bola montaz robena v PL, kde (uz som sa stym stretol viackrat) pouzivaju ine filtre ako nam dodava oficialny importer zariadeni BRC pre SVK. Uz som ich kontaktoval ohladom ineho typu filtrov, tieto verzie este ani nevideli. Opravte ma ak sa mylim, ale na BRC mame takmer vsetko vzdy skladom.

30.07.2014 15:01

Re: Kde dat namontovat LPG

no cele to bolo original BRC a ak sa objednam na servisnu prehliadku a cakam na to tyzden kym je termin a tam povedia nemaju opravnu sadu treba vymenit cele teleso kvapalnej fazy tak ozaj nic moc

01.08.2014 18:33

Re: Kde dat namontovat LPG

nerad by som tu niekoho obhajoval alebo zatracoval, ale cisto fakticky na zaklade osobných skusenosti, mozem Zvolencanov (www.hatiar.eu) len odporucat...

vzdy velmi slusny pristup, podla mna vysoka odbornost/know-how, zodpovedia akukolvek technicku otazku, poradia, upozornia na prip. rizika, ...

a co je dolezite, maju bohate skusenosti s motormi Subaru a vedia system poriadne a korektne ponastavovat aby neboli ziadne problemy. mam momentalne na LPG najazdene zhruba 75 tis.km a nikdy mi ziaden "check-engine" nezasvietil...

takze ja osobne "Hatiarovcov" zo Zvolena odporucam... (a to si tam s nikym netykam!) smile

(pre viac info ohladom referencii a rad na temu LPG a "kde dat namontovat" sa oplati precitat aj toto vlakno: http://www.klubsubaru.sk/tema/37/)

04.08.2014 15:21

Re: Kde dat namontovat LPG

moja skusenosť s montazou na LPG je v zarieci autoklinika holcik, niektorí to poznajú ako All4Car firmu (lebo toho robia viac).

bol som milo prekvapeny pristupom a hlavne sa mi paci profesionalita. osobne nepoznam a teraz nechcem robit reklamu zakaznika ktory odtial odisiel nespokojny.

ja som si vsak plyn daval namontovat do noveho auta - citroen .. ale v praci sme si dali prerobit jazdene auta na plyn aby sa co to usetrilo a tiey sme boli spokojni. paci sa mi ze vzdy ked mam otazku alebo potrebujem poradit neotocia sa mi chrbtom. nie je to ten servis kde clovek zaplati a potom su uz radsej ked ho nevidia. je to blizko puchova posielam aj link lpg montaz

04.09.2014 11:56
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101