Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: legacy H6

Hello everybody. Dik chalani . Takze lego je v servise . Idem vymenit komplet oleje atd., predne kotuce tiez aj oblozenie predok-zadok. Chcel som ich liznut na sustruhu ale mechanik mi to neodporuca aj ked maju este dobru hrubku ale ze su uz oslabene. Uz ziadne fora citat nebudem smile okrem tohto, potom zbytocne stresujem aj ked niekedy neopravnene. Mechanik urobil testovaciu jazdu (byvali pretekar rally) cca.100km tomu autu dal riadny natresk a mi povedal ze co vymyslam ze tomu autu nic nie je a ci ho nechcem predat...takze az ked zena porodi a budem zhanat outbacka ale dovtedy sa ho nikto nedotkne pretoze také auto som este nemal ze kde nasmerujem volant a tam to ide . P**i !! To auto ide tak rovno ako TGV france po kolajniciach !! Nehovorim ze nema nejake tie musky vrzga stredovy panel,laktova opierka je dost vzadu,neviem si nejak odlozit lavu ruku -laket na tapacir. Predoslom aute som sa vedel s origo.radiom spojit bezdrotovo s mobilom,klimu som vedel vypnut na stalo,tu sa to zapne ked dam ofuk cel.skla,po vypnuti zapalovania nejde stahovanie okien,stahovanie okien na dialku...ale su to také prkotiny na ktore sa da zvyknut - ale co sa tyka jazd.vlastnosti,servo nie je preposilovne ako na novych autach a to mi na nich dost vadi,auto ide tak rovno ako nijake predtym- nemam slov . Ludia nech si kupuju pazrutov,prasakov a co chcu - ja im to vobec nezavidim smile Pisem z mobilu ,tak sorry za preklepy

16.06.2010 11:08

Re: legacy H6

Steve, drzime palce, nech to jazdi ako ma! Uz sa podarilo vyriesit aj okna aj zrkadla, pozri sem: http://www.klubsubaru.sk/tema/62/ Na zraze ukazeme ;)

16.06.2010 12:11

Re: legacy H6

...este jedna vec . Ked som 1x dosiel domov s autom ,tak zena mi povedala ked sadla don,ze skaredsie auto som uz davno nemal -ze je "vyzite" ako kur*a . Tak vam poviem ze tak som bol nastvany ze az . Hned som ho odniesol chlapcom v Ke na cistenie, no a tak ho vycistili za 50€ ze som skoro odpadol ako nove,trvalo im to cely den ale stalo to zato a este ho gratis zvonku vylestili - ze také pekne auto nomohli tak nechat. Inerier ako novy- byvali majitel na to kaslal. Co ho mám tyzden, tak uz dvaja sa ma pytali ci ho nepredam - dost sa bojim ci mi ho niekto neudrbne. Ale nie to som chcel. Zena isla s nim včera 1x, mal som troska naliate, a som si vsimol ze s tym autom zena aj vie ist , tak som jej povedal ze prve auto s ktorym neplava na ceste- tak cela vytesena ze ake fasa auto som kupil smile Takze dost ludi odradzuje vizualna stranka ze ake zenedbane auto ze to ma mozno 300.000km . Tak nech ma !! Ale ide lepsie ako niektore nove,ktore ma 60km. No nejak som sa rozpisal. Takze vam drzim palce nech vam tento vikend vide a nech aj nieco nasnezi aby ste sa vysantili.

16.06.2010 12:24

Re: legacy H6

Uhnak : ved som tam od vtedy ani nebol vlastne raz chcel som olejovy filter na aut.prevodovku a ked som to dal mechanikovy pozeral jak puk co som to doniesol bol tam uplne iny do teraz mi lezi v garazi zapadnuty prachom . A ked som tam volal aky tam ide prevodovkovy olej tak mi povedal ze cerveny a v aute bol zlty tak som tam volal znova ze mam zlty a povedal mi ze je to jedno nech tam dam hoci aky ze aj oni v servise davaju cerveny do novych Legacy tak si sprav mienku teraz to zdaleka obchadzam.

17.06.2010 00:27

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

Zdravim Vas, predal som svoju hondu a chystam sa kupit Legacy 2.0 LPG http://subaru-legacy.autobazar.eu/20--4x4-id1631734.html mozete mi poradit a napisat svoj nazor na toto auto? budem vdacny za kazdy postreh. Auto s plynom som uz mal, takze LPG je podmienkou. vdaka

23.07.2010 18:08

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

Auto rozhodne vyzerá k svetu ... Ak ches z istotou Subaru s LPG budd trosku obozretnejsie ..dost zalezi kto a ako sa snim zaobchadzal..... samozrejme moze byt vo vinikajucom stave... co sa motorizacie tyka 2,0 s automatom bude tak trochu apendix výkonu si rozhodne nejako extra neuzijes ... ja osobne bysom mozno zvolil 2,5 manual na spotrebe to nepocitis a uz vobec nie u LPG ....... pokial nastojis je to druhá vec....no s LPG by som sa spotreby nebál ani H6 (10-12 litr.) 11 tis nieje zla cena ale mozno najdes aj za lepsie peniaze najme v zahranicí ...

24.07.2010 08:29

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

Ahoj chlapi chcem tiez kupit jazdene Legacy kombi a zatial som nenasiel co by mi vyhovovalo. Na AAA je jedno no uz je tam dost dlho tak neviem. Na fotke sa mi nejako nezda ten motor taky zacernety v casti a v casti nie. Ked som si porovnaval ine fotky inych aut tak tam to tak nebolo. Je to normalne lebo som uplny laik. Kupili by ste auto v AAA lebo som pocul hocijake reci ... Co poviete na cenu nehladat radsej dalej a inde ? DAkujem za postrehy. http://www.aaaauto.sk/sk/subaru-legacy/car.html?id=2098226&make=114

31.10.2010 12:00

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

ahoj, tazko v tomto radit, o AAA sieti som pocul bachoriek pozehnane a aj ked je to v sfere "jedna pani povedala" tak som silno nachylny tomu verit - celkovo na slovensku musis mat kua stastie aby si dobre kupil - da sa ale chce to cas

co sa tyka konkretne auticka, tak vyzera paradne, ale sam viem ako fotky vedia krasne zakryt realitu, chcelo by sa v tom previezt a uvidis v reale ... inak, ak je afto na nete dlho, tak to tiez nie je koser, lebo krasne kusky okamzite zmiznu, ako sa objavia - ja som svojho otasa hladal vyse 2 mesiacov a bol som vtedy celkom zorientovany, ktore auta som si uz ani nevsimal a ktore boli novinky a ako mizli z trhu smile

takze asi som ti moc neporadil, ale verim, ze budes mat stastnu ruku pri vybere smile

01.11.2010 20:01
555
avatar

Re: Kupa subaru a otazky okolo toho

No pozri, ako na teba posobi fakt, ze uz na webe ti ponukaju zlavu, pricom si este ani neprejavil zaujem o kupu? Ja mam pocit, ze ma maju za korena a skusaju velmi lacne triky.

Osobna skusenost bola v BA, Impreza GT, zalostny interier, relativne ok cena. Kamos chcel, tak som tam isiel robit kata. Okrem zistenia, ze sa na aute odbavil cely personal /co pri menej vykonnom aute az tak nehrozi/, ma viac zaujalo, ze v motore nieco zlahka tuklo, nieco co sa velmi podobalo na labutiu piesen lozisk a auto bolo nedokonale vratene na seriovy tlak. Proste casovana bomba.

Napriek tomu ich neodsudzujem, toto sa moze udiat kdekolvek, nepaci sa mi iba ten sposob predaja so zlavami, platba cash, ...atd.

01.11.2010 22:19

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Do tejto temy davajte svoje otazky na co si davat pozor pri kupe ojazdeneho Legacy pripadne linky na konkretne auta, na ktore vas zaujima nazor ostatnych uzivatelov. Taktiez sem budu presunute doterajsie diskusie na tuto temusmile

12.12.2010 23:20
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101