Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

H6 olej nemá čo zrat je to najvecší držiak od subaru ..ale olej treba kontrolovat na studenom aute odstátom po noci...abý dokonale stiekol... inak to má nevýpovednú hodnotu ..Spec B MT6 je famozne auto ktorých je ako šafránu ...ak je OK bež do tohosmile Co sa plastov týka tato generacia bola kvalitne spravená vrzkat by tam nemalo nič..aj ked je to tuchsie auto na velkých kolesách.... no audi ci bmw subaru nikdy nebude zelam vela stastia pri kupe smile

10.12.2011 08:14

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

marky77 Legacy či Outback je pohodlná kára na cestovanie, prečo si kaziť ten čas radením... Šaltpáku do WRX, či Uhnákovho Forestra XT, s Legacy sa vyjašíč aj pri 5AT, toho jašenia bude rozhodne menej ako tej pohody

10.12.2011 09:30

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

uhnak a ivanko,dik za radu.pokial ide o ten olej,tak je mozne,ze ho tam bolo pomenej aj preto,ze auto nestalo na rovine.kontroloval som ho samozrejme za studena a potom aj po jazde,ale to ako si spominal uz nema moc vyznam.dufam,ze to bude ok,lebo spolieham sa aj na to,ze predchadzajuci majitel je vlastne autoservis a auto ma uplnu servis.history.ked som uvazoval nad vrzgajucim plastom,tak mohlo to byt zrejme aj dosledkom nahlej zmeny teploty,lebo auto bolo zvonku pokryte namrazou a ladom a vlastne hned na to bolo naplno pustene kurenie...no ako sa hovori,,uvidime,povedal slepysmile.kazdopadne som rozhodnuty nabuduci tyzden ho kupit.tak dufam,ze to vyjde.pokial ide o polemiku ci automat,alebo manual,tak aj moja manzelka by chcela radsej automat,ale neviem si pomoct mne jednoducho viac sedi manual.tak zatial sa drzte a prajem vam dobry cas na cestach aj mimo nich.smile

10.12.2011 19:06

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Marky<br> ci si vyberies AT ,alebo MT...vzdy je to otazka osobnych preferencii. ja za seba mozem kludne povedat, ze k H6-ke ten automat jednoducho sedi ako rit na serbli.iste, s MT sa da viac vyblaznit,ale...povedzme si otvorene,legacy s tazkym 6vlacom pred prednou napravou nebude nikdy impreza. to je absolutne jasne. a na druhej strane, ten AT je vazne vysoko toxicko navykovy smile<br> co sa tyka vrzgania interieru...kludne ti tu mozem odprisahat na zaklade skusenosti, ze Subaru (myslim len modely do 2008) robilo interiery tak, ze nepraskaju. neviem ako to je mozne,ale je to tak...<br> krvou podpisem to, ze tak ako praska ten famozny nemecky interier WV/AUDI pocinajuc a BMW konciac , tak nepraska subaru interier.<br> samozrejme, praskat moze-ale len v extremnom pripade (niekto mal dole pristrojovu dosku kvoli oprave, havarii atd.)

smile

10.12.2011 19:14

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

vdaka brano.tak trochu si ma zneistil s tym praskajucim plastom.skusim este zistit ci nebolo burane,ale tvrdili mi ze nie a ani nic tomu nenasvedcovalo.podla toho co som videl v servisnej knihe,tak ziadne vaznejsie poruchy som nezaregistroval.skusim si prejst dokladnejsie tu servisnu knihu este raz...ak si nebudem stopercentne isty,tak to necham tak a skusim nieco ine.este raz vdakasmile

10.12.2011 20:26

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

marky77: mohu porovnat šestihrnek lego sedan AT MY06 a forestík v dehtu MY09. Šestihrnek VŮBEC nevrže, forestík vrže až až smile .

10.12.2011 22:55

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

priatelia, idem od toho.radsej si pockam na ine lego.smile

11.12.2011 12:36

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

človek musi byt pri kupe opatrný ale zas nie predpojatý.--chcel oby to vydiet okom skusenoho majitela H6stky ..su nejake foto? len tak zo zvedavosti smile

11.12.2011 19:37

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

ja zijem v uk a tato kara ma nejake fotky na stranke autotrader.co.uk,ale dokopy tam tie foto vela asi nepovedia...vyzera ako nove.ale mam vyhliadnute uz nieco ine,ma to okolo 80.ooo km a predava to predajna subaru,tak to pojdem omrknut.

11.12.2011 19:55

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

11.12.2011 20:59
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101