Diskusné fórum

Zápach spojky - Forester Diesel

Autor Správy

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

Tak ja ti nevim Karle . Kto začal ku..viť tuto začku. Ako som sa už vyjadril jazdim velmi opatrne čo sa týka zošlapovania spojky, kludne rozbiehanie do 1200ot.po smrade spojky ani smrad. Jazdím dosť často do Poľskej zemi a čo som si všimol, že tam jazdi mnoho OT a Lega Subaru . Dal som sa do reči s jedným Lolekom, kedže ovladam goralské narečie, nebol problém. Čo mi potvrdil tak máju majitelia subiek s dechtakom kurevský problém so spojkou. Vraj každé tretie dieslove subaru ma po cca 30000km vyhoretú spojku. Dokonca mi potvrdil že absolvoval nejake doučovanie od ich inportera ako majú jazdiť s naftakom a že sa im hrabu SW, čosi im inštalujú. Dokonca tam nejakí pravnici majitelia tejto zn. pracujú na žalobe a medializácií lebo že im vymieňajú zhoretu spojku za tu istu zn. A Importer ich ojebava nejakým školením. Dokonca riskuju že tie auta ani nepredaju po takejto reklame. Musim ešte spomenuť, že polovica mojej rodiny žije na Morave a bratranci sa posmievali mújmu lesnikovi, že ho budem muset zešrotovat lebo u nich sa to tiež prevalilo s tymhle tymi spojkama.

24.11.2010 15:35

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

Nuz...ked tych pripadov bude fakt vela,co sa vlastne da casom s pribudajucimi autami a kilometrami ocakavat,tak to uz budu Tibove obavy namiestesmile

24.11.2010 16:00

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

Pozdravujem všetkých a informujem o mojom boji

Anabáza: auto sme zaviezli kde sme ho kupili do TT AUTO v Trnava, tam samozrejme podla prepokladov, vyrukovali s tým , že spojka nespadá do záruky, a + výpočet ko...tín, ako že v terene sme nemali vypnuté ESP a preto sa to stalo......+ x dalsích pi..vin prečo sa to asi stalo, i ked nie som technik, pre mna dosť nelogické pričiny poruchy. Konzultovali sme MIKONU v BA, tam hlavný technik, kt. si vyžiadal protokol o oprave a foto poškodených dielov lamela + zotrvačník, následne to bolo uznané do záruky a opravené v jej ramcoch. .........takže predsa.........

30.11.2010 14:07

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

no prosim,gratulujem smile

som rad,ze aspon niekto postupuje tak,ako je treba

30.11.2010 14:20

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

Gratulujem agilson nech sluzi vela stastnych km bez poruchy ta nova spojkasmile teda cele afto Zeby zmena v pristupe servisov smile

30.11.2010 14:27

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

tiež som prekvapkani z toho.... uvideme, dufam ,že sa to už nezopakuje

30.11.2010 14:31

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

super, ze by sa lady pohli? smile

30.11.2010 14:59

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

Miho, lady sa pohli. ale..... este zostava rozmrazit celu arktidu smile

30.11.2010 15:55

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

Oooo...gratulujem!smileTo by mohol byt precedens!

01.12.2010 22:30

Re: Zápach spojky - Forester Diesel

No kua, myslel som si, že som našiel konečne našiel auto aj na trasy aj sem tam do terénu,ale ked to čítam mam zmiešané pocity,ešte stale čakám na prachy takže mam trocha času rozmýšľať,ale po druhej strane forester sa mi strašne pozdáva-neviem...

11.01.2011 20:34
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101