Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ta kapota ma take nestandardne prelisy. Ta cena je naozaj podozriva, je tam este krasne cierne legacy uplne vizualne bez chyby za 190 000 CZ, co tam moze byt za kuleha netusim. Ak by to auto bolo OK tak myslim ze uz je davno fuc.

Toto ma aj servisku a bez problemov auto neha prehliadnut v subaru servise:

http://www.tipcars.com/subaru-outback/30-4x4-automat-14430566.html#

30.01.2012 16:32

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

duri, to VIP ma klasicku kapotu, ako vsetky otasy, len mozno je to taky nestandardny uhol pohladu, tak preto sa ti to nezda, kazdopadne to auto bolo v ponuke este ked som ja zhanal svoje v lete 2010, takze asi to bude nejaka kuleha

ten cierny otas za 190tis by nemusela byt zla kupa a cena je tak postavena, ze este aj na opravu pripadnych chyb je tam rezerva, ten najazd nie je nijako dramaticky, H6 su drziaky a pokial auto dostane co ma, tak sa tam prakticky vela veci nekazi a nema problem najazdit 300-400tis. pokial je majitel ochotny s tym ist aj na obhliadku, tak by som sa seriozne zaujimal

ten z nemecka je perfektny, to ze je 2004 ta nemusi trapit, ja mam dokonca 11/2004, tento je 12/2004, inak je to cukrikovy stav ... cena myslim si ze zodpoveda, ja som za 12800 kupoval sice pred rokom a pol, ale moj otas mal najazd 87tis, takze preto vravim, ze pri tej istej cene aj ked je auto o roko a pol starsie, tak s tymi kilometrami to je ako nove ... co sa tyka dovozu, tak mna moj otas stal dokopy nejakych 14tis:

  • lístky na vlak 74,80 €
  • outback 12 805,00 €
  • tankovanie praha 70,09 €

  • doplatok posta praha 10,00 €

  • obed praha 14,22 €

  • KO, STK, EK 140,00 €

  • Recyl.fond 68,38 €
  • Techn.preukaz 106,00 €
  • DI 66,00 €
  • EK,STK 17,50 €

  • disky 16“ 242,00 €

  • zimné gumy 337,00 €
  • pás,motorček,opierka 150,00 €

ja som ho doviezol z ciech, takze z nemecka sa mozu tie ceny trochen lisit. Kazdopadne mas na vyber dve varianty, mimochodm obe v najlepsej moznej farbe a obe pokryvaju prakticky vsetky moznosti ... bud si priplatis a dostanes spolahlive prakticky nove auticko, alebo sa zmieris s jazdenkou s trochu viacej km, ktora nemusi byt ale v zlom stave, ale vyrazne usetris, kedze je skoro za polovicu ... vela zdaru pri vybere

(co sa tyka rozhodovania medzi motorizaciou, tak ja by som teda 6valec za 2,5 nemenil ani keby mi k tomu dali zadarmo cernosku do auta smile H6 ruleeeez)

30.01.2012 21:07

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Hybco:

Ano vsimol som si ze ta kapota je OK, len mi tak udrela do oci nejak. Tiez si myslim, ze tam bude kuleha, ale kto vie, mozno naozaj ludia sa boja 3.0 benzinu, ale ja ich v tom podporujem, kludne sa bojte dalej, nech nam ceny klesaju :D :D teraz sa ospravedlnujem vsetkym H6 majitelom, ktory chcu predat svoje subaru, ale takych tu asi vela nebude. Takto ja sa objemu nebojim, pretoze naozaj nenajazdim kvanta Km a to co dam do servisu diesela, tak sa mi bohate vrati na bezproblemovosti a jednoduchosti benzinu. Priklad, bratranec kupil peugeot 2004 1.4 HDI co zere 4 l/100 km v priemere, tento rok investoval do auta cca 1500e pricom za repas vstrekov, turba vyfuk ramena...Jasne vyfuk ramena menim aj na benzine ale len tie vstreky a repas turba stal 900e. No kolko usetril na tej spotrebe v tomto roku? Tiez sa poucil a dalsie auto chce hondu v benzine a nech zerie aj 12, stale nieje tam kde na HDI so servisom. Nevravim, ze diesel je zly, ale predsa ked ma uz co to odtocene je tam ten servis nakladnejsi. Ale to tu kecam znacne OT. K veci, ja mam skusenost s dovozom auta len z ciech, musim si co to prejst ako to je s dovozom z EU lebo asi to bude najlepsie riesenie. Vcera som pozeral mobile.de a je tam naozaj dost H6stiak aj s plynom do 10000e a ten interier podla fotiek krasny. U nas su tie auta tak trosku osuntele, 2.5tky su niektore krasne otom potom. Dakujem za zhrnutie nakladov to keby som ti rozpisal moje doterajsie naklady, tak mozem zalozit nove vlakno :D

Mariooo:

Dakujem ti za rady, jasne ze dam vediet ja si to tu cele to forum najprv precitam, nech sa nepytam to co tu uz je niekde riesene, taktiez dotazy na OUTBACK budem smerovat do sekcie OUTBACK nie sem do legacy. Chcem si este pozistovat podrobnosti ohladom LPG, ale to uz aj osobne s jednym znamim, ktory si nedavno dal montovat LPG do svojho Outbacka. Takze ked zhromazdim dost info, zacnem vyberat konkretne auto. Vdaka a nech Vam to jazdi. Duri

31.01.2012 11:46

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

zdravim vas subaristi...som tu novy a rad by som rozsiril vase rady...mam vyhliadnuty konkretne tento kusok a potrebujem radu od skusenejsich a zorientovanejsich v znacke subaru http://subaru-legacy-wagon.autobazar.eu/20-4x4-lpg-id3047944.html ....dakujem vam za rady a odporucania

23.02.2012 07:25

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Mne príde ta vodičova sedačka dosť zhumplovaná, keby to aspon normálne odfotil, ale snažiť sa to zakryť pásom smile Vedel by som si ju predstaviť aj v lepšom stave

23.02.2012 11:52

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Inak to som si vsimol aj ja, ale to hodne zavisi od figury byvaleho majitelasmile

23.02.2012 13:26

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

tiez som na tu sedacku pozeral..... snad to nebude az taka vada..celkovo je tazko najst dobry novsi kus s LPG

23.02.2012 13:49

Re: Možete mi prosim Vás poradiť?

Ahojte, nemam ziadne skusenosti zo subaru( mam mitsubishi) ale velmi sa mi paci subaru legacy a chcel by som si ho kupit..legacy 180kw rocnik 2004. http://www.autoplace.cz/cz/nabidka-vozu/1660/subaru-legacy-iv-3-0-h6-180kw/ . to auto ma nanovo nastrikany spodok,hniju tieto auto zu spodu a niekto chce len zakrit hrdzu,alebo niekto sa len on vzorne staral?

25.05.2012 21:22

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Posledny prispevok presunuty sem, kedze sa jedna o Legacy a zaujem o kupu smile

25.05.2012 21:50

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ja na podvozku hrzdu nemám, ked tak sa objavuje povrchovo hlavne na výfuku , ktorý nastriekali tiež, myslím že velmi slušná ponuka

25.05.2012 22:00
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101